ZEOZOE

Produkty značky ZeoZoe sú prírodné prostriedky zubnej hygieny na báze zeolitu s pridanými esenciálnymi olejmi a extraktmi z liečivých bylín. Zeolit je vulkanický minerál s mimoriadnymi vlastnosťami, ktorý človek využíva tisícky rokov v prevencii i liečbe ochorení. V ZeoZoe vyvinuli praktickú formu dentálnej hygieny, ktorú si určite obľúbite. Produkty neobsahujú žiadne chemické látky, sú vyrobené výlučne z prírodných materiálov. Obalové materiály sú v súlade s koncepciou bezobalového životného štýlu a ochrany prírodného prostredia. Nepoužívajú plasty a umelé hmoty. V ZeoZoe veria, že rozhodnutie zmeniť spôsob života môže začať aj výberom prírodných produktov zubnej hygieny.

Zámer značky ZeoZoe

Chceme zmeniť spôsob života na našej nádhernej  planéte. Odmietame prispievať k ďalšiemu zamoreniu Zeme plastami. Príroda nám dáva všetko, čo potrebujeme.  Zeolit je toho úžasným dôkazom. ZeoZoe zubné tablety sme vytvorili na základe našej vlastnej skúsenosti  s používaním zeolitu. Zubné tablety ZeoZoe sú vyrobené bez chemických látok.

Chceme šíriť poznatky o prirodzenej a zdraviu prospešnej starostlivosti o zdravie. Prestaňme svoj organizmus intoxikovať ťažkými kovmi, jedovatými látkami, synteticky vyrobenými substanciami. Obmedzením prísunu chemických látok do nášho organizmu pôsobíme preventívne na naše zdravie, predchádzame ochoreniam, posilňujeme našu obranyschopnosť, udržujeme našu životnú energiu, prispievame k záchrane životného prostredia.

Meníme tak nielen seba, ale aj svoje okolie, planétu, ktorá je našou Matkou. Zmena postoja k Zemi nie je módnou vlnou, je to nevyhnutnosť, od ktorej závisí naša budúcnosť.

Prinášame vám našu víziu sveta bez plastov a chemických záťaží. Chceme pomôcť vytvoriť budúcnosť, kde sa láska k sebe samému spája s láskou ku všetkému živému.

Poďme spolu zachrániť ZEM! Každý čin sa ráta!

Aké sú ZeoZoe produkty?

  • Bez použitia plastov
  • Vegánske zloženie
  • Prirodzené bielenie
  • Recyklovaný obal
  • Netestované na zvieratách
  • Chránime našu Zem

Pozrieť produkty ZEOZOE