DOČASNE ZRUŠENÝ osobný odber v termíne 9.7. - 31.8.2020.

Milí zákazníci, z dôvodu očakávaného prírastku do našej Ekologickej domácnosti bude v termíne 9.7. - 31.8.2020 DOČASNE ZRUŠENÝ osobný odber. Viac info a ďalšie možnosti prevzatia tovaru nájdete TU. Ďakujeme za pochopenie, prajeme krásne leto a tešíme sa na vašu návštevu opäť v septembri! Lenka&Julo a čoskoro aj Annabella

Platba NA DOBIERKU opäť možná!

V rámci uvoľňovaní opatrení proti šíreniu COVID-19 kuriérska spoločnosť Slovak Parcel Service opäť sprístupnila možnosť platby pri prevzatí tovaru u kuriéra. Platiť je už možné aj v hotovosti. Viac o aktuálnych bezpečnostných opatreniach SPS nájdete tu.

Platba kartou online cez bránu GOPAY!

Pre zrýchlenie a uľahčenie úhrad objednávok sme spustili platobnú bránu GOPAY! Jednoducho tak môžte zaplatiť online vašou platobnou kartou VISA/VISA Electron/MasterCard alebo váš GOPAY účet.

Novinky v našej ponuke

Neustále pre vás vyhľadávame nové vychytávky a rozširujeme našu ponuku. Sledujte produkty označené štítkom "Novinka".

Čo môžeme zlepšiť?

Chýbajú vám informácie na našej stránke? Nenašli ste vaše obľúbené produkty v našej ponuke? Napíšte nám! Budeme vďační za vaše návrhy a postrehy.

Ekologická domácnosť na sociálnych sieťach

Aktuálne oznamy, akcie a súťaže, zaujímavé články, videá a novinky zo sveta ekológie. Sledujte naše profily na Facebooku a Instagrame.