(1)

Vegan

P00033

Nie je na sklade

3,88 € s DPH


ks

Ekologický gél pre údržbu záchodovej misy na báze kyseliny citrónovej a liehu. Neobsahuje chlór. S príjemnou sviežou vôňou bio rozmarínovej a citrónovej silice. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Ekologický gél pre údržbu záchodovej misy na báze kyseliny citrónovej a liehu. Neobsahuje chlór. S príjemnou vôňou bio rozmarínovej a citrónovej silice. Gélový čistiaci prostriedok na WC dezinfikuje, rozpúšťa usadeniny a účinne pôsobí aj na neprístupných miestach. Vďaka šetrnému zloženiu je vhodný aj pre domácnosti napojené na biologické a koreňové čističky odpadových vôd a septiky. 

Návod na použitie:

Naneste gél na steny toalety a nechajte pôsobiť cca 15 minút. Následne odstráňte zbytky usadenín WC kefou.

Tip na odstránenie silných usadenín po dlhšej upratovacej pauze:

Do misy nalejte konvicu horúcej vody a nasypte 1-2 lyžice prášku PUER. Počkajte minimálne 10 minút (ideálne nechajte pôsobiť cez noc), následne misu umyte WC kefou. Pokiaľ sa vo vašek toalete usadil vodný kameň, nechajte prášok pôsobiť cez noc a pre zvýšenie čistiaceho účinku pridajte lyžicu Odstraňovača vodného kameňa alebo pol hrnčeka teplého octu. Ak sa nepodarí odstrániť dlhodobé usadeniny, opakujte postup znova, prípadne použite mechanickú energii - gumovú rukavicu a plastovú drôtenku.

Tip na čistenie WC s využitím roztoku na čistenie varnej konvice:

Záchodovú misu posypte jedlou sódou BIKA a zalejte horúcim roztokom vody s Odstraňovačom vodného kameňa, ktorý vám zostane po čistení rychlovarnej konvice. Nechajte cca 20 minút pôsobiť a následne misu dočistite WC kefou.

Zloženie:

< 6% kyselina citrónová, < 5 % neiónový tenzid rastlinného pôvodu, denaturovaný lieh, xantánová guma, prírodná rozmarínová silica (Rosmarinus officinalis) a prírodná citrónová silica v bio kvalite (Citrus limon), limonene, citral, linalool.

Tento výrobok obsahuje suroviny, ktoré predstavujú čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí i planéty. Nie je testovaný na zvieratách. Tento výrobok neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickú parfumáciu ani farbivá.

Bezpečnosť:

VAROVANIE. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. Likvidácia: použitý obal po vypláchnutí odovzdajte do triedeného komunálneho odpadu, zvyšok nespotrebovaného výrobku odstráňte s prebytkom vody do kanalizácie.

Výrobca:

YELLOW&BLUE (TIERRA VERDE SLOVAKIA s.r.o.)/Česká republika

19. 02. 2017, 15:02

Spokojná, je účinný, osvieži toaletu

Kontaktujte nás!