(1)

Vegan

P00301

Na sklade

3,90 € s DPH


ks

Ekologický čistič vhodný k dôkladnému čisteniu WC mís a pisoárov. Spoľahlivo odstráni akékoľvek nánosy a usadeniny. Bez farbív a konzervačných látok, s prírodnou sviežou vôňou. Obsahuje čistiace substancie na rastlinnej báze, ktoré sú rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Ekologický čistič vhodný k dôkladnému čisteniu WC mís a pisoárov. Spoľahlivo odstráni akékoľvek nánosy a usadeniny. Bez farbív a konzervačných látok, s prírodnou sviežou vôňou. Obsahuje čistiace substancie na rastlinnej báze, ktoré sú rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné. 

Pre hygienickú sviežosť a čistotu. Kyselina citrónová má veľmi nízku hodnotu pH, čo znamená, že je schopná rozpustiť usadeniny. Cukrové tenzidy pomáhajú odstrániť všetky nečistoty. Zahusťovadlo xantanová guma docieli to, že sa čistiaci prostriedok priľne k povrchu a priamo naň pôsobí. Mastné alkoholové sulfáty a cukrové tenzidy vykazujú veľmi dobré výsledky čo sa týka čistenia aj v tvrdej vode.

Návod na použitie:

Aplikujte čistič priamo pod okraj WC misy a rozotrite pomocou kefy. Nechajte chvíľu pôsobiť a potom opláchnite. V prípade väčšieho znečistenia nechajte pôsobiť cez noc.

Životné prostredie:

Kyselina citrónová, ktorá je tiež prirodzenou súčasťou rastlín, zvieracích a ľudských organizmov, je v prírode rýchlo a úplne biologicky rozložiteľná. Mastné alkoholové sulfáty a cukrové tenzidy vyrobené z cukru, škrobu a kokosového oleja sú účinnými čistiacimi látkami (detergentami), ktoré hneď po mydle vykazujú najlepšie biodegradibilné vlastnosti a podľa OECD sú ľahko biologicky rozložiteľné. Prevádzka spoločnosti SODASAN je CO2 neutrálna. SODASAN využíva výhradne elektrinu zo zdrojov Greenpeace s nulovým podielom jadrovej energie.

Certifikáty: 

Výrobok je certifikovaný spoločnosťou ECOCERT podľa smerníc na čistiace prostriedky, ďalej podľa prísnych smerníc Ecogarantie a spoločnostou Vegan Society.

Zloženie: 

> 30% voda, < 5% kyselina citrónová, trisodium citrate, neionogenní tenzid (cukrový tenzid), anionaktívny tenzid z kokosového tuku, xanthan, éterické oleje, linalool, geraniol, citral. 

Zloženie INCI: 

Aqua, sodium laurylsulfate, alkylpolyglucoside, citric acid, polysaccharide, essential oils, citral, limonene, geraniol, citronellol, linalool.

Hodnota pH: 

2,0 – 2,5

Výrobca:

SODASAN (Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH )/Nemecko

31. 05. 2021, 14:10

Eko

Nič.

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Kontaktujte nás!

Príslušenstvo 1
Alternatívne produkty 1