(2)

Vegan

P00028

Na sklade

4,90 € s DPH


ks

Ekologický čistič vhodný na čistenie všetkých umývateľných hladkých plôch v domácnosti vrátane drevených podláh a nábytku. Obsahuje prírodný saponát - saponín z mydlových orechov v biokvalite. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Ekologický čistič vhodný na čistenie všetkých umývateľných hladkých plôch v domácnosti vrátane drevených podláh a nábytku. Obsahuje prírodný saponát - saponín z mydlových orechov v biokvalite. Univerzálny čistič je tiež vhodný na čistenie plôch ako sú dlažba, kamenné a drevené podlahy, korok, PVC, linoleum, ďalej tiež skla, keramiky, obkladov, drezov a umývadiel, kuchynských liniek, áut atď.

Návod na použitie:

Pri bežnom zašpinení cca 3 polievkové lyžice (cca 50ml) na 10l vody. Pri silnom znečistení naneste na handričku alebo hubku a aplikujte neriedené.

Zloženie:

< 5 % neiónový tenzid rastlinného pôvodu, extrakt z mydlových orechov, denaturovaný lieh, d-limonene, chelačné činidlo (EDDS), xantánová guma, benzoan sodný. Obsahuje parfém (d-limonén) - môže vyvolať alergickú reakciu. 

Tento výrobok obsahuje suroviny, ktoré predstavujú čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí i planéty. Nie je testovaný na zvieratách. Tento výrobok neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickú parfumáciu ani farbivá. Pri výrobe produktov sa používa revitalizovaná voda.

Bezpečnosť:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Použitý obal po vypláchnutí odovzdajte do triedeného komunálneho odpadu, zvyšok nespotrebovaného výrobku odstráňte s prebytkom vody do kanalizácie.

Výrobca:

YELLOW&BLUE (TIERRA VERDE SLOVAKIA s.r.o.)/Česká republika

15. 01. 2017, 16:36

Šikovný, vyčistí hocičo, pekne vonia

Žiadny

Kontaktujte nás!