(1)

Vegan

P00564

Na sklade

9,50 € s DPH


ks

Tuhý kokosový šampón je ideál pre suché a namáhané vlasy, avšak neboj sa ho použiť, aj keď máš iný typ vlasov. Nabije tvoje vlasy zdravím a vydrží naozaj dlho. Letná vôňa kokosu ti vlásky krásne prevonia. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Tuhý kokosový šampón je ideál pre suché a namáhané vlasy, avšak neboj sa ho použiť, aj keď máš iný typ vlasov. TYKOKOS obsahuje výťažky z kostihoja, ktoré regenerujú štruktúru vlasu a výťažky žihľavy, ktoré podporujú rast a zároveň bojujú proti lupinám. Šampón je navyše obohatený o rastlinný keratín, ktorý má za úlohu zásobiť vlas dôležitými živinami a posilniť tak jeho štruktúru.Bylinky obsiahnuté v tuhom šampóne sú macerované v kvalitnom olivovom oleji. Výťažok z morskej riasy dodá vlasom jemnosť a hebkosť. Letná vôňa kokosu ti vlásky krásne prevonia.

  • Ručná výroba.
  • 100% prírodný produkt.
  • Vhodný pre vegánov a vegetariánov.
  • Bez palmového oleja.
  • Produkt je určený na vonkajšie použitie.
  • Produkt je zabalený do kompostovateľného obalu.

Zloženie:

Sodium cocoyl isethionate (tenzid z kokosového oleja), Aqua (voda), Olea europaea fruit oil (olivový olej) , Chondrus crispus extrakt (extrakt z morskej riasy), Cocos Nucifera Fruit Extract (kokosový extrakt), Perfume (prírodný vonný extrakt ), Hydrolyzed corn protein & Hydrolyzed wheat protein & Hydrolyzed soy protein & Leuconostroc /Radish root ferment filtrate (prírodný keratín), Symphytum officinale macerate (kostihoj), Urtica dioica macerate (žihľava), Kaolin (íl)

Výrobca:

TWO COSMETICS (two, s. r. o.)/Slovenská republika

17. 07. 2018, 16:23

- vôňa<br /><br /> - vlasy čisté a lesklé

- zatiaľ žiadne

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Kontaktujte nás!

Set 1
Alternatívne produkty 3