Vegan

P00966

Na sklade

6,76 € s DPH


ks

MonPeri Pants jednorázové ekologické detské plienky - naťahovacie tréningové nohavičky. Bez prímesi PVC, chlóru, antioxidantov, latexu, formaldehydu a ftalátov. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Neparfumované naťahovacie nohavičky MonPeri Pants sú mäkké ako bavlna. Čistý biely design umožňuje nosenie pod bežným detským oblečením bez nežiadúceho presvítania. Jadnoduchú manipuláciu zaisťujú pružné bočné manžety, ktoré nebránia dieťaťu v pohybe a zabraňujú úniku vlhkosti. Elastický pás gatiek zabraňuje zosunutiu a zároveňsadá pri zvliekaní ľahko roztrhnúť. Indikátor vlhkosti napovie, kedy je čas na výmenu. O suchú pokožku dieťaťa sa postará rovnomerne rozložené savé jadro. Každý rodiť určite ocení praktický lepiaci prúžok na zabalenie použitých nohavičiek.

5 dôvodov, prečo používať naťahovacie nohavičky MonPeri Pants:

1. Už žiadne vyrážky!

Pokožka bez vyrážky je pre všetkých rodičov dôležitá. Naťahovacie nohavičky MonPeri Pants sú bez parfumácie, nie sú bielené chlórom, ale horúcim vzduchom a tak naspôsobujú žiadne vyrážky ani u citlivej pokožky.

2. Jednoduchá manipulácia

Naťahovacie nohavičky MonPeri Pants uľahčia učenie dieťaťa na nočník. Ako rodič najlepšie poznáte, kedy nastane na učenie ten správny čas. Manipulácia s nohavičkami je rovnako jednoduchá ako so spodným prádlom. Jemné elastické manžety zaručia, že z gatiek neunikne žiadna vlhkosť. Manžety sú pružné a nebránia dieťaťu v žiadnom pohybe. Pružný pás nohavičiek zabraňuje zosunutiu. Praktický pásik pre zabalenie použitej plienky. Čistný biely dizajn - nepresvitá pod oblečením.

3. Ekologické zloženie plienok

Naťahovacie nohavičky MonPeri Pants sú vyrábané bez prímesí PVC, chlóru, antioxidantov, latexu, formaldehydu a ftalátov, ktoré u detí spôsobujú veľmi často alergie a astmu. Plienky nie sú parfumované. Bielené sú horúcim vzduchom. Nedráždia detskú pokožku a zaisťujú tak Vášmu dieťatu kľudný spánok. Plienka je rozložiteľná na 70%. Svojimi vlastnosťami spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších mamičiek.

4. Nový absorbčný systém

Absorbčný systém pomáha Vašemu dieťatku uzamknúť zápach a vlhkosť a zachovať suchú pokožku. Stará sa o to dostatočná vrstva buničiny, ktorá sa rozkladá po celej ploche plienky. Nohavičky majú indikátor vlhkosti, ktorý Vám napovie, kedy je čas plienku vymeniť.

5. Funkčné zloženie

Nohavičky MonPeri Pants sú mäkké ako bavlna, spodná vrstva pomáha chrániť Vaše dieťa, zatiaľ čo superabsorbčné jadro rýchlo odvádza vlhkosť preč od citlivej pokožky Vášho dieťatka. Jemné elastické manžety sa prispôsobia a nebránia v pohybe. Špeciálne bočné lemy objímu nohy dieťaťa a tak zabránia úniku obsahu a nežiadúcim haváriám.

Zloženie:

Netkaná textília, buničina, elasten (Creora), SAP (BASF) a LDPE.

Bez prímesi PVC, chlóru, antioxidantov, latexu, formaldehydu a ftalátov.

Výrobca:

MONPERI (VAMARI s.r.o.)/Česká republika

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 4