Bio Vegan

P00456

Na sklade

4,55 € s DPH


ks

Jemný prírodný prášok s vysokým obsahom minerálov a stopových prvkov vhodný najmä do čistiacich a regeneračných pleťových masiek, účinne detoxikuje a dôkladne čistí hlboko zanesené póry. Hypoalergénny. 100% prírodný produkt. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte 

Biely francúzsky íl je ako jediný z ílov hypoalergénny, preto je vhodný aj na jemnú a citlivú pleť. Pomáha dôkladne a pritom šetrne vyčistiť hlboko zanesené, nečistotami a mazom upchané póry a predchádzať ich návratu. Po použití je pleť krásne vyživená, žiarivá, svieža a hebká. Biely íl je známy tiež pre svoje antibakteriálne a protizápalové účinky. Pri dlhodobom používaní pomáha regulovať tvorbu mazu a napomáha k zlepšeniu stavu pokožky, ktorá trpí psoreázov, ekzémami a akné. Je svelým regeneračným prostriedkom, celkovo zlepšuje štruktúru kože, pomáha redukovať jej suchosť a predchádzať šupinateniu.

Návod na použitie

Pleťová a telová maska - malé množstvo ílu zmiešajte v nekovovej miske drevenou alebo plastovou špachtľou (biely íl nesmie prísť do styku s kovom) s vodou v pomere cca 1:1 na stredne hustú kašičku. Masku môžete vylepšiť použitím kvetinovej vody SALOOS (namiesto vody) alebo pridaním 2-3 kvapiek 100% esenciálneho oleja podľa typu pleti. Kašičku nanášajte na tvár mimo okolia očí a pier, nechajte pôsobiť cca 15-20 minút. Po uplynutí tejto doby dôkladne opláchnite teplou vodou a osušte. 

Zábal - kašičku z ílu a vody naneste v hrubšej vrstve na problematické miesto. Zábal je vhodný pri zápaloch kĺbov, šliach, pri kŕčových žilách, reumatizme, svalových kŕčoch, bolestiach chrbta, psoreáze či ekzémoch.

Kúpeľ - pridajte 3-5 lyžíc ílu a dôkladne rozmiešajte vo vode. Pokožku zregeneruje, zbaví nečistôt a zároveň posilní organizmus. Kúpeľ tiež podporuje látkovú výmenu a pomáha tým predchádzať prejavom celulitídy.

Maska na vlasy - do vlhkých vlasov naneste masku a nechajte pôsobiť cca 15 minút, alebo ju použite namiesto šampónu. Dôkladne zbaví vlasy nečistôt, vhodná aj pri problémoch s lupinami.

Zloženie/INCI:

100% francúzsky biely íl/ kaolinite

Výrobca:

SALOOS (M+H, Míča a Harašta s.r.o.)/Česká republika

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 1