Novinka Vegan

P01030

Na sklade

4,60 € s DPH


ks

Veľmi účinný prostriedok na ručné umývanie riadu bez prísad z petrochemického priemyslu, bez farbív a konzervačných látok, so sviežou vôňou levandule a mäty. Obsahuje výhradne rastlinné umývacie substancie, nezanecháva žiadne zbytky nežiaducich chemických látok na riadoch. Je obzvlášť vhodný na jemný porcelán a príbor. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Veľmi účinný prostriedok na ručné umývanie riadu bez prísad z petrochemického priemyslu, bez farbív a konzervačných látok, so sviežou vôňou granátového jablka. Obsahuje výhradne rastlinné umývacie substancie, nezanecháva žiadne zbytky nežiaducich chemických látok na riadoch. Pre žiarivo čistý riad a lesklé sklo. Je obzvlášť vhodný na jemný porcelán a príbor.

Životné prostredie: 

Tento výrobok obsahuje výhradne rastlinné umývacie substancie. Prevádzka spoločnosti SODASAN je CO2 neutrálna. SODASAN využíva výhradne elektrinu zo zdrojov Greenpeace s nulovým podielom jadrovej energie.

Certifikáty: 

Výrobok je certifikovaný spoločnosťou ECOCERT podľa smerníc na umývacie prostriedky, ďalej podľa prísnych smerníc Ecogarantie a spoločnostou Vegan Society.

Zloženie: 

> 30% voda, 5 – 15 % neionogenní tenzid (cukrový tenzid), anionaktivny tenzid z kokosového tuku, < 5% sodium chlorid, citrát, esenciálne oleje, linalool, Aloe Vera.

Zloženie INCI: 

aqua, alkylpolyglucoside, d-glucopyranose, sodium laurylsulfate, sodium chloride, glyceryl stearate, citrate, parfum, linalool, aloe vera barbadensis.

Hodnota pH: 

4,0 – 4,2

Výrobca:

SODASAN (Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH )/Nemecko

Kontaktujte nás!

Príslušenstvo 3
Alternatívne produkty 4