Bio Vegan

P00440

Na sklade

3,80 € s DPH


ks

Jemné a výživné mydlo z čistého organického olivového oleja bez farbív a konzervačných látok zanecháva pokožku príjemnú a hebkú. Obsiahnutý glycerín môže viazať vlhkosť a zaisťuje zvýšenú elasticitu pokožky. Zachováva prirodzený ochranný kyslý plášť pokožky. S príjemnou kvetinovo-ovocnou vôňou magnólie a beramotu viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Jemné a výživné mydlo z čistého organického olivového oleja bez farbív a konzervačných látok zanecháva pokožku príjemnú a hebkú. Obsiahnutý glycerín môže viazať vlhkosť a zaisťuje zvýšenú elasticitu pokožky. Zachováva prirodzený ochranný kyslý plášť pokožky. S príjemnou kvetinovo-ovocnou vôňou magnólie a beramotu.

Návod na použitie:

Toto mydlo je vhodné nielen na umývanie rúk, ale aj na starostlivosť o telo. Vďaka praktickému dávkovaču pumpy môže byť tekuté mydlo dávkované ľahko a hospodárne.

Životné prostredie: 

Tento výrobok bol vyrobený pomocou špeciálne vyvinutej metódy na umývanie pri nízkej teplote. Prevádzka spoločnosti SODASAN je CO2 neutrálna. SODASAN využíva výhradne elektrinu zo zdrojov Greenpeace s nulovým podielom jadrovej energie.

Certifikáty: 

Výrobok je certifikovaný spoločnosťou ECOCERT podľa smerníc pre kozmetiku a spoločnostou Vegan Society.

Zloženie (INCI): 

aqua, potassium sunflowerseedate*, potassium olivate*, alcohol denat., glycerin*. potassium citrate, parfum, citronellol**, geraniol**, linalool**, limonene**
citral** (30% voda, 15–30% bio rastlinné mydlo, 5 – 15% etanol, 5% citrát, glycerin)

* Bio - kontrolované ekologické poľnohospodárstvo

** súčasť esencialnych olejov

Hodnota pH: 

9,1 – 9,6

Výrobca:

SODASAN (Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH )/Nemecko

Kontaktujte nás!