Vegan

P00300

Na sklade

6,45 € s DPH


ks

Veľmi efektívny prostriedok na umývanie riadu do všetkých typov domácich umývačiek, bez prísad z petrochemického priemyslu, bez fosfátov, bez enzýmov, bez GMO, bez látok štiepiacich chlór, s neutrálnou vôňou. Obsahuje výhradne rastlinné umývacie substancie. Obsah balenia: 625g/25ks. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Veľmi efektívny prostriedok na umývanie riadu do všetkých typov domácich umývačiek, bez prísad z petrochemického priemyslu, bez fosfátov, bez enzýmov, bez GMO, bez látok štiepiacich chlór, s neutrálnou vôňou. Obsahuje výhradne rastlinné umývacie substancie. Obsah balenia: 625g/25ks. Pre žiarivo čistý riad pomocou aktívneho kyslíka.

Životné prostredie: 

Tento výrobok obsahuje len rastlinné umývacie substancie. Citráty a polyaspartáty slúžia ako zmäkčovadlá, ktoré plne nahradzujú fosfáty, pričom ich odbúrateľnosť v odpadových vodách je podstatne rýchlejšia. Prevádzka spoločnosti SODASAN je CO2 neutrálna. SODASAN využíva výhradne elektrinu zo zdrojov Greenpeace s nulovým podielom jadrovej energie.

Certifikáty: 

Výrobok je certifikovaný spoločnosťou ECOCERT podľa smerníc na umývacie prostriedky, ďalej podľa prísnych smerníc Ecogarantie a spoločnostou Vegan Society.

Zloženie:  

> 30% citrát, 15-30% silikát, soda, 5-15% uhličitan disodný, polyaspartát, <5% neionogenní tenzid (cukrový tenzid)

INCI: 

Citrate, Silicate, Sodium Carbonate, Sodium Percarbonate, Polyaspartate, Alkylpolyglucoside

Hodnota pH: 

11,0

Výrobca:

SODASAN (Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH )/Nemecko

Kontaktujte nás!

Príslušenstvo 2
Alternatívne produkty 2