Bio Vegan

P00049

Nie je na sklade

4,40 € s DPH


ks

Kryštáľ z himalájskej soli v tvare srdca s antiseptickými účinkami. Vhodné ako prírodný deodorant alebo ako pemza na stvrdnutú kožu na chodidlách. 100% prírodný produkt. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte

Himalájske deo-mydlo pôsobí svojimi antiseptickými vlastnosťami silno dezinfekčne. V soľnom roztoku totiž nemôžu prežiť žiadne baktérie. Preto je himalájske deo-mydlo aj vysoko účinný deodorant. Trochu soli z deo-kryštálu v podpazuší odstráni nepríjemný pach potu. Pre pokožku je kryštalická soľ príjemná a vitalizujúca, pretože minerály obsiahnuté v himalájskej soli sa môžu pokožkou ľahko vstrebávať. Veľmi priaznivo pôsobí ošetrenie deo-mydlom na stvrdnutú kožu na chodidlách. Pri ošetrovaní deo-mydlo svojou hrubšou štruktúrou povrchu stvrdnutú kožu z chodidiel nielen obrusuje, ale zároveň ju veľmi pozitívne regeneruje.

100% prírodný produkt. 

Návod na použitie:

Trite soľné mydlo v navlhčených rukách (rovnako ako pri klasickom mydle). Soľ sa vo vlažnej vode rýchlo rozpustí. Naneste rozpustenú soľ z dlaní na pokožku tela. Ako pemzu na chodidlá použite celý nevlhčený kryštáľ.

Zloženie:

Sodium chloride (chlorid sodný=kamenná soľ).

Výrobca:

CEREUS (Cereus s.r.o.)/Česká republika

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 4