Vegan

P00306

Nie je na sklade

4 € s DPH


ks

Ekologická regeneračná soľ vhodná pre všetky typy domácich umývačiek riadu. Čistá kamenná soľ bez hrudkovacích látok, farbív, bez enzýmov, s neutrálnou vôňou. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Ekologická regeneračná soľ vhodná pre všetky typy domácich umývačiek riadu. Čistá kamenná soľ bez hrudkovacích látok, farbív, bez enzýmov, s neutrálnou vôňou. 

Tento výrobok obsahuje čistú hrubozrnú soľ bez protihrudkujúcich látok a farbív. Tým je zaručená oveľa dlšia životnosť ionového výmenníka, protože jeho funkciu neovplyvňujú cudzie ióny z prídavných látok. Regeneračná soľ udržuje chod iónového výmenníka, ktorý absorbuje vápnik a horčík zodpovedné za tvrdosť vody a vymieňa ich za ióny sodíka získané zo soli.

Návod na použitie:

Regeneračnú soľ nasypte do zásobníka umývačky riadu. Dbajte na to, aby bola umývačka nastavená podľa tvrdosti vody. Ak spozorujete na riadoch stopy vodného kameňa aj napriek používaniu soli, nastavte umývačku o jeden stupienok k tvrdšej vode. Na odstránenie už vzniknutých usadenín použite odstraňovač vodného kameňa.

Životné prostredie:

Produkt obsahuje čistú hrubozrnú soľ bez zbytočných prídavných syntetických látok. Prevádzka spoločnosti SODASAN je CO2 neutrálna. SODASAN využíva výhradne elektrinu zo zdrojov Greenpeace s nulovým podielom jadrovej energie.

Certifikáty: 

Výrobok je certifikovaný spoločnosťou ECOCERT podľa smerníc na umývacie prostriedky, ďalej podľa prísnych smerníc Ecogarantie a spoločnostou Vegan Society.

Zloženie: 

Chlorid sodný – 100% čistá hrubozrnná kamenná soľ bez dalších prísad.

Zloženie INCI: 

Sodium chloride.

Hodnota pH: 

7,0 – 8,0

Výrobca:

SODASAN (Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH )/Nemecko

Kontaktujte nás!

Set 2
Alternatívne produkty 1