Vegan

P00390

Na sklade

4,10 € s DPH


ks

Účinný hygienický odstraňovač škvŕn pomocou aktívnych kyselín. Ideálny na pranie bieleho prádla (ako prevencia proti zašednutiu), k odstraňovaniu odolných škvŕn od červeného vína, ovocia, kakaa, trávy a krvi. Na biele a stálofarebné prádlo. Neutrálna vôňa. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Účinný hygienický odstraňovač škvŕn pomocou aktívnych kyselín. Ideálny na pranie bieleho prádla (ako prevencia proti zašednutiu), k odstraňovaniu odolných škvŕn od červeného vína, ovocia, kakaa, trávy a krvi. Na biele a stálofarebné prádlo. Neutrálna vôňa. Pôsobí dobre pri teplotách od 40 do 95 stupňov Celzia. Dermatologicky testovaný, bez konzervačných látok, enzýmov a bielidiel na báze chlóru. Zlepšuje prací účinok pracích prostriedkov.

Životné prostredie:

Tento Výrobok neobsahuje žiadne enzýmy ani chemické látky uvolňujúce chlór. Taktiež neobsahuje žiadne aktivátori bielenia pochádzajúce z petrochemického priemyslu. Prevádzka spoločnosti SODASAN je CO2 neutrálna. SODASAN využíva výhradne elektrinu zo zdrojov Greenpeace s nulovým podielom jadrovej energie.

Certifikáty: 

Výrobok je certifikovaný spoločnosťou ECOCERT podľa smerníc na pracie prostriedky, ďalej podľa prísnych smerníc Ecogarantie a spoločnosťou Vegan Society.

Zloženie: 

> 30% peroxouhličitan sodný, 15-30% sodík

Zloženie INCI: 

Sodium Percarbonate, Sodium Carbonate

Hodnota pH: 

10,0 – 11,0

Výrobca:

SODASAN (Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH )/Nemecko

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 4