(1)

- 30% Vegan

P00214

Na sklade

6,93 € s DPH

9,90 €

2,97 € s DPH (30%)


ks

Prírodná filtrácia vody pomocou ŠUNGIT TIME prečistí vodu od nežiaducich látok, či baktérií. Na rozdiel od chemického filtra, šungit vracia vode stopové prvky žiaduce pre organizmus. Vysoko kvalitná voda je základom pre fungovanie zdravého organizmu. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte: 

Prírodná filtrácia vody pomocou ŠUNGIT TIME prečistí vodu od nežiaducich látok, či baktérií. Na rozdiel od chemického filtra, šungit vracia vode stopové prvky žiaduce pre organizmus. Vysoko kvalitná voda je základom pre fungovanie zdravého organizmu. Obsah balenia: Polyminerálna uhlíková hornina s vysokým obsahom fullerénov a vysokým obsahom uhlíka na úpravu pitnej vody. Obsah krabičky 300g slúži na úpravu dvoch litrov vody. Doba využitia jedného 300 gramového balenia je 6 mesiacov.

Návod na použitie:

Obsah balenia ŠUNGIT TIME prepláchneme a vložíme do cca 2-litrového skleneného, alebo keramického džbánu. Zalejeme pitnou vodou a necháme odstáť na 6-10 hodín. Opakovane dolievame vodu.

Čistenie:

ŠUNGIT sa čistí sušením. Pravidelne v dvojtýždždňovom intervale necháme kamene uschnúť do sucha. Ideálne na vzduchu, slnku, radiátore alebo v rozohriatej trúbe. Následne vrátime ŠUNGIT do vody a pokračujeme v užívaní po dobu ďalších 2 týždňov. Pri pravidelnom užívaní a sušení, trvanlivosť balenia je 6 mesiacov.

Výrobca:

ŠUNGIT TIME (gh s.r.o.)/Slovenská republika

25. 08. 2017, 16:23

Vynikajúce- zlepší chuť vody, ktorá ide cez staré potrubie v Starom meste :) Mám ho v karafe v práci a oveľa menej sa v nej tvorí vodný kameň. viac

cena viac

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Kontaktujte nás!