Vegan

P00891

Na sklade

6,60 € s DPH


ks

Prášok do umývačky riadu na báze perkarbonátu sodného. Poradí si aj so silno znečisteným riadom. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Prášok do umývačky riadu na báze perkarbonátu sodného. Účinný prostriedok z ľahko odbúrateľných látok pre domáce umývačky, ktorý si poradí aj so silno znečisteným riadom. Perkarbonát sodný má schopnosť vyčistiť silno znečistený riad a odstrániť usadeniny od kávy, čaju a ďalšie ťažko odstrániteľné škvrny. Neobsahuje ropné deriváty, chlór, enzýmy, syntetickú parfumáciu ani farbivá.

Návod na použitie:

Do zásobníka na umývací prostriedok nasypeme 1 kopcovitú lyžicu prášku (cca 20 g) alebo dávkujeme podľa veľkosti umývačky a zásobníka. Pre dokonalý výsledok umývania odporúčame použiť SOĽ DO UMÝVAČKY a LEŠTIDLO - OPLACH DO UMÝVAČKY. Dávkovanie soli a leštidla nastavte podľa návodu na vašej umývačke a tvrdosti vody. Pri silne znečistenom riade pridáme lyžicu bieliaceho prášku PUER. Účinky zosilni aj BIKA - JEDLÁ SÓDA, ktorá zároveň zbaví umývačku prípadného zápachu.

Sáčok vždy starostlivo uzavrite a skladujte v suchu.

Zloženie:

15-30 % perkarbonát sodný (bieliace činidlá na báze kyslíka), silikáty (metakremičitan disodný pentahydrát), citran sodný, pracia sóda (uhličitan sodný); 5-15 % sóda bikarbóna; < 5 % neiónový tenzid rastlinného pôvodu, < 5 % aniónový tenzid.

Výrobca:

YELLOW&BLUE (TIERRA VERDE SLOVAKIA s.r.o.)/Česká republika

Kontaktujte nás!

Set 2
Alternatívne produkty 2