Vegan

P00305

Nie je na sklade

11,10 € s DPH


ks

Veľmi efektívny prostriedok na umývanie riadu do všetkých typov domácich umývačiek, bez prísad z petrochemického priemyslu, bez fosfátov, bez enzýmov, bez GMO, bez látok štiepiacich chlór, s neutrálnou vôňou. Obsahuje výhradne rastlinné umývacie substancie. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Veľmi efektívny prostriedok na umývanie riadu do všetkých typov domácich umývačiek, bez prísad z petrochemického priemyslu, bez fosfátov, bez enzýmov, bez GMO, bez látok štiepiacich chlór, s neutrálnou vôňou. Obsahuje výhradne rastlinné umývacie substancie. Pre žiarivo čistý riad pomocou aktívneho kyslíka.

Životné prostredie: 

Tento výrobok obsahuje len rastlinné umývacie substancie. Citrát sodný slúži ako zmäkčovadlo, které úplne nahrádza fosfáty, pričom jeho odbúranie v odpadových vodách je podstatne jednoduchšie a rýchlejšie. Prevádzka spoločnosti SODASAN je CO2 neutrálna. SODASAN využíva výhradne elektrinu zo zdrojov Greenpeace s nulovým podielom jadrovej energie.

Certifikáty: 

Výrobok je certifikovaný spoločnosťou ECOCERT podľa smerníc na umývacie prostriedky, ďalej podľa prísnych smerníc Ecogarantie a spoločnostou Vegan Society.

Zloženie:  

> 30% uhličitan sodný, 15-30% silikát, 5-15% uhličitan disodný, citrát trisodný, < 5% cukrový tenzid, alkoholsulfát

Zloženie INCI: 

sodium carbonate, sodium disilicate, sodium percarbonate, sodium citrate, sodium laurylsulfate, alkylpolyglucoside

Hodnota pH: 

11,0 – 12,0

Výrobca:

SODASAN (Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH )/Nemecko

Kontaktujte nás!

Set 1