Vegan

P00388

Nie je na sklade

7,55 € s DPH


ks

Prací prostriedok na pranie všetkých jemných a chúlostivých textílií ako vlna, hodváb, alpaka, mohér a športové oblečenie. Jemný a šetrný k vláknam a farbám. Prostriedok je vhodný na ručné pranie i pranie v práčke. Prirodzená vôňa vďaka pridaným éterickým olejom. Dermatologicky testovaný, bez enzýmov, farbív a konzervačných látok. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Prací prostriedok na pranie všetkých jemných a chúlostivých textílií ako vlna, hodváb, alpaka, mohér a športové oblečenie. Jemný a šetrný k vláknam a farbám. Prostriedok je vhodný na ručné pranie i pranie v práčke. Prirodzená vôňa vďaka pridaným éterickým olejom. Dermatologicky testovaný, bez enzýmov, farbív a konzervačných látok.

Životné prostredie:

SODASAN prací prostriedok na vlnu a chúlostivé prádlo obsahuje pracie substancie výhradne rastlinného pôvodu, které sú v prírode ľahko biologicky odbúrateľné. Prevádzka spoločnosti SODASAN je CO2 neutrálna. SODASAN využíva výhradne elektrinu zo zdrojov Greenpeace s nulovým podielom jadrovej energie.

Certifikáty: 

Výrobok je certifikovaný spoločnosťou ECOCERT podľa smerníc na pracie prostriedky, ďalej podľa prísnych smerníc Ecogarantie a spoločnosťou Vegan Society.

Zloženie: 

> 30% voda, 5-15% anionaktivny tenzid z kokosového tuku (vo forme síranu), neionogenní tenzid (cukrový tenzid),< 5% ethanol, kondenzovaná soľ, rastlinný lecitin, citrát, éterické oleje s obsahom limonénu a linaloolu

Zloženie INCI: 

Aqua, Sodium Laurylsulfate, Alkylpolyglucoside, Alcohol, Sodium Chloride, Lecithine, Citrate, Essential Oils, Limonene, Linalool.

Hodnota pH: 

4,0 – 4,2

Výrobca:

SODASAN (Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH )/Nemecko

Kontaktujte nás!

Príslušenstvo 3
Alternatívne produkty 1