Vegan

P00316

Na sklade

7,30 € s DPH


ks

Univerzálny tekutý prací prostriedok vhodný na všetky typy materiálov s výnimkou veľmi jemných materiálov ako sú vlna a hodváb, vyrobený z vysoko kvalitných rastlinných BIO mydiel, bez enzýmov, farbív a konzervačných látok. Obsahuje čistiace substancie na rastlinnej báze, ktoré sú rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné. SENSITIVE - neparfumovaný (bez éterických olejov). viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Univerzálny tekutý prací prostriedok vhodný na všetky typy materiálov s výnimkou veľmi jemných materiálov ako sú vlna a hodváb, vyrobený z vysoko kvalitných rastlinných BIO mydiel, bez enzýmov, farbív a konzervačných látok. Obsahuje čistiace substancie na rastlinnej báze, ktoré sú rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné. SENSITIVE - neparfumovaný (bez éterických olejov). 

Pre svieže prádlo a žiarivé farby. Vhodný pri teplote vody od 30 do 95°C. Dermatologicky testovaný. Mydlo, ktoré je základom prostriedku, je vyrobené z rastlinných olejov špeciálne vyvinutou technológiou saponifikácie pri nízkych teplotách.

Návod na použitie/dávkovanie

  • málo znečistené prádlo: 55ml (balenie vydrží na 27 pracích cyklov/122kg prádla)
  • stredne znečistené prádlo: 75ml (balenie vydrží na 20 pracích cyklov/90kg prádla)
  • veľmi znečistené prádlo: 110ml (balenie vydrží na 14 pracích cyklov/63kg prádla)
Dávkovanie je stanovené pre automatické práčky s kapacitou 4-5kg bielizne bez ohľadu na tvrdosť vody.

Nie je potrebné pridávať zmäkčovač vody!

Životné prostredie:

Čistiacou substanciou výrobku je mydlo, ktoré je rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné. cukrové tenzidy vyrobené z cukru, škrobu a kokosového oleja sú účinnými čistiacimi látkami (detergentami), ktoré hneď po mydle vykazujú najlepšie biodegradibilné vlastnosti a podľa OECD sú ľahko biologicky rozložiteľné. Prevádzka spoločnosti SODASAN je CO2 neutrálna. SODASAN využíva výhradne elektrinu zo zdrojov Greenpeace s nulovým podielom jadrovej energie.

Certifikáty: 

Výrobok je certifikovaný spoločnosťou ECOCERT podľa smerníc pre pracie prostriedky, ďalej podľa prísnych smerníc Ecogarantie a spoločnostou Vegan Society.

Zloženie: 

> 30% voda, anionaktivny tenzid (tenzid z rastlinných bio olejů), < 5% neionogenní tenzid (cukrový tenzid), iminodisukcinát, polyaspartát, citrát, ethanol.

Zloženie INCI: 

aqua, potassium soap*, alkylpolyglucoside, d-glucopyranose, potassium citrate, sodium carbonate, alcohol, glycerine

*z kontrolovaného hospodárstva

Hodnota pH: 

10.3 – 10.8

Výrobca:

SODASAN (Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH )/Nemecko

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 2