- 30% Vegan

P00317

Na sklade

5,11 € s DPH

7,30 €

2,19 € s DPH (30%)


ks

Univerzálny tekutý prací prostriedok vhodný na všetky typy materiálov s výnimkou veľmi jemných materiálov ako sú vlna a hodváb, vyrobený z vysoko kvalitných rastlinných BIO mydiel, bez enzýmov, farbív a konzervačných látok. Obsahuje čistiace substancie na rastlinnej báze, ktoré sú rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné. S prírodnou vôňou vďaka éterickým olejom. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Popis produktu:

Univerzálny tekutý prací prostriedok vhodný na všetky typy materiálov s výnimkou veľmi jemných materiálov ako sú vlna a hodváb, vyrobený z vysoko kvalitných rastlinných BIO mydiel, bez enzýmov, farbív a konzervačných látok. Obsahuje čistiace substancie na rastlinnej báze, ktoré sú rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné. S prírodnou vôňou vďaka éterickým olejom. 

Pre svieže prádlo a žiarivé farby. Vhodný pri teplote vody od 30 do 95°C. Dermatologicky testovaný. Mydlo, ktoré je základom prostriedku, je vyrobené z rastlinných olejov špeciálne vyvinutou technológiou saponifikácie pri nízkych teplotách.

Návod na použitie/dávkovanie

  • málo znečistené prádlo: 55ml (balenie vydrží na 27 pracích cyklov/122kg prádla)
  • stredne znečistené prádlo: 75ml (balenie vydrží na 20 pracích cyklov/90kg prádla)
  • veľmi znečistené prádlo: 110ml (balenie vydrží na 14 pracích cyklov/61kg prádla)

Dávkovanie je stanovené pre automatické práčky s kapacitou 4-5kg bielizne bez ohľadu na tvrdosť vody.

Nie je potrebné pridávať zmäkčovač vody!

Životné prostredie: 

Čistiacou substanciou výrobku je mydlo, ktoré je rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné. cukrové tenzidy vyrobené z cukru, škrobu a kokosového oleja sú účinnými čistiacimi látkami (detergentami), ktoré hneď po mydle vykazujú najlepšie biodegradibilné vlastnosti a podľa OECD sú ľahko biologicky rozložiteľné. Prevádzka spoločnosti SODASAN je CO2 neutrálna. SODASAN využíva výhradne elektrinu zo zdrojov Greenpeace s nulovým podielom jadrovej energie.

Certifikáty: 

Výrobok je certifikovaný spoločnosťou ECOCERT podľa smerníc pre pracie prostriedky, ďalej podľa prísnych smerníc Ecogarantie a spoločnostou Vegan Society.

Zloženie: 

> 30% voda, anionaktívny tenzid z rastlinných bio olejov, < 5% neionogénny tenzid (cukrový tenzid), iminodisukcinát, polyaspartát, citrát, ethanol, vonné oleje s obsahom d-limonénu, citralu, linaloolu.

Zloženie INCI: 

aqua, potassium soap*, alkylpolyglucoside, d-glucopyranose, potassium citrate, sodium carbonate, alcohol, glycerine, essential oil, citral, limonene

*z kontrolovaného hospodárstva

Upozornenie:

Obsahuje limonene a citral, ktoré môžu spôsobiť alergickú reakciu.

Hodnota pH: 

10.3 – 10.8

Výrobca:

SODASAN (Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH )/Nemecko

Kontaktujte nás!

Set 1
Alternatívne produkty 1