Vegan

P00030

Na sklade

3,88 € s DPH


ks

Pomarančový čistič v spreji veľmi účinne odstraňuje povrchové nečistoty a mastnoty, atrament, mastné odtlačky prstov, čistí škvrny na kobercoch a podlahách, odstraňuje žuvačky. Vyrába sa z terpénov z pomarančových šupiek, ktoré mu dodávajú krásnu citrusovou vôňu. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Pomarančový čistič v spreji veľmi účinne odstraňuje povrchové nečistoty a mastnoty, atrament, mastné odtlačky prstov, čistí škvrny na kobercoch a podlahách, odstraňuje žuvačky. Vyrába sa z terpénov z pomarančových šupiek, ktoré mu dodávajú krásnu citrusovou vôňu. Neutrálne pH odmastňovača je vhodné ai pre mramorové povrchy.

Na doplnenie rozprašovača môžete použiť Pomarančový odmastňovač-koncentrát z našej ponuky. Pre väčšinu aplikácii ho odporúčame riediť v pomere 1:4 s vodou.

Návod na použitie:

Pomarančový čistič nastriekajte na ošetrovaný povrch a zotrite. Pri veľkom znečistení nechajte pôsobiť niekoľko minút. Odmastňovač môžete použiť aj na škvrny na bielizni, najprv ale otestujte stálofarebnosť textilu.

Zloženie:

< 5 % pomarančové terpény, neionické tenzidy, anionické tenzidy, d-limonene 

Tento výrobok obsahuje suroviny, ktoré predstavujú čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí i planéty. Nie je testovaný na zvieratách. Tento výrobok neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickú parfumáciu ani farbivá. Pri výrobe produktov sa používa revitalizovaná voda.

Bezpečnosť:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Použitý obal po vypláchnutí odovzdajte do triedeného komunálneho odpadu, zvyšok nespotrebovaného výrobku odstráňte s prebytkom vody do kanalizácie.

VAROVANIE. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Používajte ochranné rukavice. PRI POŽITÍ: Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM ( +421 2 54 774 166 ) alebo lekára.  PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. Skladujte pri teplote 5 – 30 °C.

Výrobca:

YELLOW&BLUE (TIERRA VERDE SLOVAKIA s.r.o.)/Česká republika

Kontaktujte nás!