Vegan

P00884

Na sklade

8,90 € s DPH


ks

Hydrolát z kvetov ruže by nemal chýbať v žiadnej rutine starostlivosti o pleť. Jej použitie sa datuje do dôb Kleopatry, ktorá ju používala ako súčasť svojej starostlivosti o zovňajšok. Ružová voda ponúka vašej pleti množstvo výhod – ako je rozjasnenie pokožky a jej prirodzený, zdravý vzhľad. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Hydrolát z kvetov ruže by nemal chýbať v žiadnej rutine starostlivosti o pleť. Jej použitie sa datuje do dôb Kleopatry, ktorá ju používala ako súčasť svojej starostlivosti o zovňajšok. Ružová voda ponúka vašej pleti množstvo výhod – ako je rozjasnenie pokožky a jej prirodzený, zdravý vzhľad. Prečo by ste mali ružovú vodu zaradiť do svojej každodennej starostlivosti o pleť?

Ružová voda je neuveriteľne všestranná vďaka svojim protizápalovým vlastnostiam a bohatému obsahu antioxidantov. Pomáha upokojiť pokožku, hydratuje a zjednocuje jej tón. Vyrovnáva pH a práve preto pomáha aj v boji proti akné. Protizápalové a chladiace vlastnosti ružovej vody nielenže zanechávajú vašu pokožku osvieženú, ale tiež upokojí opuchy. Tento prírodný zázrak je veľmi jemný a práve preto je vhodný aj pre veľmi citlivú pokožku. Pomáha zmierniť začervenanie a podráždenie svojimi protizápalovými vlastnosťami.

Pokožka starne rýchlejšie, ak ju vystavujeme pôsobeniu škodlivých UV lúčov, ďalej kvôli stresu, nezdravému životnému štýlu a znečistenia životného prostredia. Všetky tieto faktory pomáhajú vytvárať voľné radikály, ktoré poškodzujú vašu pokožku. Vysoký obsah antioxidantov v ružovej vode pomáha riešiť tento problém neutralizáciou voľných radikálov a udržaním zdravej pokožky.

  • 100% prírodný produkt.
  • Vhodný pre vegánov a vegetariánov.
  • Produkt je určený na vonkajšie použitie.
  • Produkt je zabalený do skleneného obalu.

Návod na použitie:

Po odstránení make-upu a vyčistení pleti nastriekajte hydrolát rovnomerne na tvár. Následne naneste krém, sérum, alebo olej. 

Zloženie:

Rosa Damascena Flower Water

Výrobca: 

TWO COSMETICS (two, s. r. o.)/Slovenská republika

Kontaktujte nás!