Vegan

P00318

Na sklade

3,60 € s DPH


ks

Plákadlo efektívne odstraňuje z bielizne zbytky pracieho prostriedku a vodného kameňa a tým zjemňuje a zmäkčuje bielizeň. Bez farbív a konzervačných látok, s jemnou prírodnou ovocnou vôňou. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Plákadlo efektívne odstraňuje z bielizne zbytky pracieho prostriedku a vodného kameňa a tým zjemňuje a zmäkčuje bielizeň. Bez farbív a konzervačných látok, s jemnou prírodnou ovocnou vôňou. Pre pohodlne čistú a mäkkú bielizeň. Osviežuje farby, uľahčuje žehlenie. Vhodné aj pre jemnú bielizeň. Vďaka extrémne nízkemu pH dokáže kyselina citrónová neutralizovať zásadité zvyšky pracích prostriedkov a rozpúštať vodný kameň. Takto vyčistená blielizeň je vhodná aj pre ľudí s alergiami a citlivou pokožkou. 

Návod na použitie:

  • pranie v automatických práčkach: 1 uzáver (=40ml) na prací cyklus (nalejte do dávkovača na aviváž)
  • ručné pranie: 1/2 uzáveru (=20ml) na prací kúpeľ

Životné prostredie: 

Hlavnou zložkou aviváže je kyselina citrónová, ktorá je tiež prirodzenou súčasťou rastlín, zvieracích a ľudských organizmov a je v prírode rýchlo a úplne biologicky rozložiteľná. Prevádzka spoločnosti SODASAN je CO2 neutrálna. SODASAN využíva výhradne elektrinu zo zdrojov Greenpeace s nulovým podielom jadrovej energie.

Certifikáty: 

Výrobok je certifikovaný spoločnosťou ECOCERT podľa smerníc pre pracie prostriedky, ďalej podľa prísnych smerníc Ecogarantie a spoločnostou Vegan Society.

Zloženie: 

>30% voda, 15-30% kyselina citrónová, <5% xantalová guma, esenciálne oleje, rastlinný betaín, citrát, Aloe Vera.

Zloženie INCI: 

aqua

citric acid
xanthan gum
potassium citrate
parfum
betaine
lauryl glucoside
decyl glucoside
aloe barbadensis leaf juice powder

Hodnota pH: 

2.2 - 2.5

Výrobca:

SODASAN (Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH )/Nemecko

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 2