Vegan

P00834

Nie je na sklade

10,90 € s DPH


ks

Praktický a elegantný osviežovač vzduchu, ktorý ľahko pripnete na vetrák palubnej dosky. Budete si tak môcť dopriať priaznivé účinky aromaterapie a príjemnú vôňu prírodných éterických olejov aj počas dlhých ciest autom. Balenie obsahuje difuzér a 5 filtrov. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte

Praktický a elegantný osviežovač vzduchu, ktorý ľahko pripnete na vetrák palubnej dosky. Budete si tak môcť dopriať priaznivé účinky aromaterapie a príjemnú vôňu prírodných éterických olejov aj počas dlhých ciest autom. Cestovanie autom je veľakrát náročné a zdĺhavé, tak prečo ho nepremeniť v príjemný zážitok? Využite chvíle strávené v aute oveľa efektívnejšie a doprajte svojim zmyslom aromaterapeutický kúpeľ. Stačí, keď difuzér pripnete na akýkoľvek vetrák v prednej časti vozidla a prúdiaci vzuchu sa postará o zvyšok. Difuzér obsahuje vymeniteľnú vložku zo savého materiálu, na ktorú stačí kvapnúť 3-5 kvapiek éterického oleja.

Návod na použitie:

Zasuňte do difuzéra vložku s éterickým olejom a pripnite ho na vetrák v aute. Zapnite vetrák na prúdenie vzduchu a užite si voňavú jazdu!

Výrobca:

PRIMAVERA (PRIMAVERA LIFE GMBH)/Nemecko

Kontaktujte nás!

Príslušenstvo 1