- 30% Vegan Bez obalu

P01011

Na sklade

5,99 € s DPH

8,55 €

2,56 € s DPH (30%)


ks

Táto krásne zaoblená škatuľka na jedlo vás okúzli precíznym vyhotovením. Nemá žiadne rohy ani sváry, v ktorých by mohli uviaznuť zvyšky dobrôt. Jej viečko drží naozaj pevne a poslúži aj ako tanierik na servírovanie. Táto nerezová fešanda je pripravená vyraziť s vami do práce i za každým dobrodružstvom. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Táto krásne zaoblená škatuľka na jedlo vás okúzli precíznym vyhotovením. Nemá žiadne rohy ani sváry, v ktorých by mohli uviaznuť zvyšky dobrôt. Jej viečko drží naozaj pevne a poslúži aj ako tanierik na servírovanie. Táto nerezová fešanda je pripravená vyraziť s vami do práce i za každým dobrodružstvom.

Odolná dóza z potravinárskej nehrdzavejúcej ocele vám bude robiť spoločnosť aj niekoľko desaťročí. Je skvelou alternatívou k plastovým škatuľkám na desiate, ktoré môžu do jedla uvoľňovať nežiaduce látky a prijímať jeho pachy. Zároveň je ľahšia a pevnejšia než sklenené dózy na potraviny.

Veko dózy nemá tesnenie, preto je vhodná len na prenos suchých potravín (sušienky, buchty, müsli, sušené ovocie, oriešky, sladkosti pre deti). Vzhľadom na svoju pevnosť a výborne držiace viečko poslúži i pri mnohých ďalších príležitostiach (škatuľka na šijacie potreby, príručná lekárnička, schránka na kozmetiku či škatuľka poslednej záchrany).

Údržba: Odporúčame umývať v umývačke s Gélom do umývačky alebo v teplej vode s Gélom na riad. Nepoužívajte na ohrev v mikrovlnnej rúre.

Rozmery: 10 × 10 × 5 cm

Zloženie:

Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele 304 certifikovanej na potravinárske účely.

Výrobca:

TIERRA VERDE (TIERRA VERDE SLOVAKIA s.r.o.)/Česká republika

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 2