(2)

- 30% Vegan Bez obalu

P00438

Na sklade

8,12 € s DPH

11,60 €

3,48 € s DPH (30%)


ks

Táto stredne veľká dóza z nerezu sa čoskoro stane nerozlučnou spoločníčkou na vašich pochôdzkach mimo domova. Vďaka nízkej váhe a rozmeru "tak akurát" sa hodí na čokoľvek na zahryznutie vonku, v práci, v škole alebo na výletoch. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Táto stredne veľká dóza z nerezu sa čoskoro stane nerozlučnou spoločníčkou na vašich pochôdzkach mimo domova. Vďaka nízkej váhe a rozmeru "tak akurát" sa hodí na čokoľvek na zahryznutie vonku, v práci, v škole alebo na výletoch.

Nerezová oceľ je veľmi odolný materiál. Dóza vám bude slúžiť naozaj dlhé veky a ušetríte vďaka nej veľa plastových obalov, ktoré môžu uvoľňovať nežiaduce látky a preberať pachy jedla. Zároveň je ľahšia a pevnejšia než potravinové dózy zo skla. Veko je opatrené silikónovým tesnením a pevným klipom. Do dózy teda môžete dávať ľubovoľné pokrmy pevnej konzistencie, ako sendviče, ovocie, zeleninu, oriešky, sušienky, varený obed atď. Všetko udrží v poriadku a pohromade. Neodporúčame ju však používať pre príliš tekuté potraviny, ako sú polievky, omáčky alebo pyré. Kvôli typickým vlastnostiam nerezu by sa v tomto prípade mohla dostať nejaká tá kvapka von.

Odporúčame umývať v umývačke s PRÁŠKOM DO UMÝVAČKY RIADU, GÉLOM DO UMÝVAČKY alebo v teplej vode s GÉLOM NA RIAD. Nepožívajte na ohrev v mikrovlnnej rúre.

Rozmery:

10 × 15 × 5 cm

Zloženie:

Vyrobené z nerezovej ocele 304 certifikované pre potravinárske účely.

Výrobca:

CASA ORGANICA (TIERRA VERDE SLOVAKIA s.r.o.)/Česká republika

19. 06. 2021, 15:43

Nebalime salami do pvc folie

Cena

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 1