Vegan

P00658

Nie je na sklade

6,50 € s DPH


ks

Sapindus mukorossi sú orechy, ktoré sa používajú na ako rastlinný prací prostriedok v Indii a Nepále už od pradávna. Vďaka vysokému obsahu saponínov pri kontakte s vodou vytvoria mydlovú penu. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Sapindus mukorossi sú orechy, ktoré sa používajú na ako rastlinný prací prostriedok v Indii a Nepále už od pradávna. Vďaka vysokému obsahu saponínov pri kontakte s vodou vytvoria mydlovú penu.

Návod na použitie:

Do priloženého malého bavlneného vrecúška vhoďte 4 - 6 orieškov a dobre zaviažte. Čím máte tvrdšiu vodu, tým viac orieškov použite. Vrecko vložte priamo do bubna práčky medzi bielizeň. Program môžte nastaviť s predpierkou, alebo bez nej. Pri vysokých pracích teplotách orechy zmäknú viac ako pri ní­zkych, preto sa môžu pri nízkych použiť tie isté orechy viackrát. Po ukončení­ prania orechy vyberte, nechajte ich vysušiť a použite znova, alebo zahoďte to kompostu.

Mydlové orechy sú vhodné na biele, farebné aj čierne prádlo, vlnu, či hodváb pri teplotách od 30°C do 90°C.

100% prírodný produkt. 
Vhodný pre vegánov a vegetariánov.
Bez palmového oleja.

Produkt je určený na vonkajšie použitie. Uchovajte mimo dosahu detí.

Zloženie:

Sapindus mukorossi, krajina pôvodu: India

Výrobca:

TWO COSMETICS (pôvodný názov výrobcu 2SIS)/Slovenská republika

Upozornenie: oriešky sú nelúpané (vo vnútri je kôstka, ktorú je potrebné vybrať iba v prípade, že by ste chceli oriešky pomlieť na prášok) a sú balené v bavlnenom vrecku (nie ľanovom ako na ilustračnej foto).

Kontaktujte nás!

Príslušenstvo 4
Alternatívne produkty 2