Bio Vegan Bez obalu

P00893

Nie je na sklade

9,20 € s DPH


ks

Plátená kuchynska utierka z biobavlny s vytkávaným kockovaným vzorom. Hlavnou prednosťou tejto utierky z nebielenej biobavlny je vynikajúca savosť. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Plátená kuchynska utierka z biobavlny s vytkávaným kockovaným vzorom. Hlavnou prednosťou tejto utierky z nebielenej biobavlny je vynikajúca savosť.

Verný kuchynský pomocník z hutnej bavlnenej tkaniny s certifikáciou GOTS. Určite oceníte praktické uško elegantne všité do rohu utierky. Vytkávaný kockovaný vzor jej veľmi pristane, môže poslúžiť aj ako rustikálne prestieranie. Zrážanlivosť do 15 %.

Rozmery: 50×70 cm

PREČO BIOBAVLNA?

  • Biobavlna je pestovaná na ekofarmách, ktoré sa zameriavajú na pestovanie potravín a bavlny podľa jasne stanovených pravidel, a to od semena až po konečné spracovanie látky vrátane šitia. Pri pestovaní a výrobe je zakázané použitie toxických chemických látok, ktoré spôsobujú otravy poľnohospodárskych robotníkov a poškodzovanie životného prostredia, vrátane geneticky modifikovaných organizmov.
  • Oblečenie z biobavlny nespôsobuje alergie pri ich nosení.
  • Biobavlna na rozdiel od syntetických materiálov (polyester, fleece) pri praní neuvoľňuje plastové mikrovlákna, ktorá nedokážu zadržať čističky vôd, a preto končia v riekach a moriach. Tieto plastové mikročastice kontaminujú vodu a pôdu, škodia zvieratám a končia aj na našich tanieroch.

Zloženie:

100% nebielená biobavlna s certifikáciou GOTS

Výrobca: 

CASA ORGANICA/Česká republika

Kontaktujte nás!

Príslušenstvo 2
Alternatívne produkty 3