Bio Vegan

P01006

Nie je na sklade

2,69 € s DPH


ks

Kompostovateľné a biologicky odbúrateľné vrecká na uchovávanie čerstvých potravín v chladničke/mrazničke, vhodné pre všetky druhy potravín. Neobsahujú BPA! Skvelá alternatíva k plastovým vreckám do mrazničiek. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Kompostovateľné a biologicky odbúrateľné vrecká na uchovávanie čerstvých potravín v chladničke/mrazničke, vhodné pre všetky druhy potravín. Skvelá alternatíva k plastovým vreckám do mrazničiek. Sú šetrné k prírode, nevytvárajú mikroplasty, neobsahujú BPA. Po rozmrazení ich môžte ešte použiť na zber biodpadu.

Všetky BioBag produkty sú certifikované ako plne kompostovateľné a biologicky rozložiteľné Slovenskou normou STN EN 13432, Európskou normou EN 13432, Americkou normou ASTM D6400 a Austrálskou normou AS 4736. BioBag vlastní certifikáty kompostovateľnosti a biologickej odbúrateľnosti vydávané inštitúciami ako sú TÜV AUSTRIA (OK Compost), DIN Certco, BPI (USA), ako aj certifikát GMO-free a ISO certifikáty kvality a životného prostredia. Výrobky BioBag skladujte na chladnom, tmavom a suchom mieste.

Zloženie

Vrecká sú vyrobené z kompostovateľnej živice s názvom Mater-Bi od Novamonu, talianskej výskumnej spoločnosti zameranej na environmentálne alternatívy k plastom na báze polyetylénu.

Rozmery: 

24x50cm 

Výrobca: 

BIOBAG (BioBag International AS)/Nórsko

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 1