(1)

Vegan

P00346

Na sklade

8,38 € s DPH


ks

Hyaluronové sérum je jedinečným koktejlom účinných 100% prírodných látok pre celkové omladenie pleti. Bez parfumácie, vhodné i pre citlivú pleť. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte 

Hyaluronové sérum obsahuje vyvážený komplex dvoch druhov 100% kyseliny hyaluronovej. Zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyaluronová pôsobí na pokožku dlhodobo, vysokomolekulárna sa stará o okamžitý účinok prípravku. Jej najvyššia možná koncentrácia okamžite hydratuje, vyhlazuje povrch pleti, aktívne pôsobí proti vráskam a dokáže minimalizovať drobné jazvy. Chráni bunky pred oxidatívnym stresom a pôsobí proti podráždeniu pleti. Patentovaný anti-age komplex Fucocert dokáže podporiť regeneráciu pokožky a vrátiť jej sviežosť i žiarivý vzhľad. Sérum má ľahkú konzistenciu a vďaka tomu sa rýchlo vstrebáva.

Návod na použitie

Nanáša sa ráno a večer na vyčistenú pleť ako podklad pred ďaľšou starostlivosťou, ktorú podporuje.

Zloženie

Voda, pentylene glycol, sodium hyaluronate, panthenol, glycerol, fucocert

Obsahuje viac ako 2% stopercentnej kyseliny HA, čo je maximálne množstvo, kedy je kyselina HA aktívna. Pri vyššej koncentrácii dochádza k nežiadúcim zmenám v konzistencii (tá sa mení na hustý gel), ktorý pokožka potom nie je schopná absorbovať.

Výrobca:

SALOOS (M+H, Míča a Harašta s.r.o.)/Česká republika

15. 12. 2018, 00:32

Milujem toto sérum, kupujem pravidelne sebe aj mojej mame.

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Kontaktujte nás!