(1)

Vegan

P00023

Na sklade

5,49 € s DPH


ks

Gél na riad s perfektným výkonom a zároveň maximálne šetrným zložením. Výborne pení a poradí si aj s odolnou mastnotou a zaschnutými zvyškami jedla. Gél je vhodný na umývanie bez rukavíc a je ľahko rozložiteľný v prírode. Krásne vonia vďaka prírodnej citrónovej silici. Vhodný aj na umývanie ovocia a zeleniny. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Gél na ručné umývanie riadu s inovovaným zložením na báze rastlinných tenzidov, ktorý disponuje o 70 % vyššou odmasťovacou silou oproti predchádzajúcej receptúre. Výborne pení a poradí si aj s odolnou mastnotou a zaschnutými zvyškami jedla. Gél je vhodný na umývanie bez rukavíc a je ľahko rozložiteľný v prírode. A krásne vonia vďaka prírodnej citrónovej silici. Vhodný aj na umývanie ovocia a zeleniny.

  • Umývate riad bez rukavíc? Vďaka hodnote pH 5,5 prirodzenej pre ľudskú pokožku a obsahu prírodného glycerolu nedráždi a je vhodný pre všetkých, ktorí chcú umývať bez rukavíc. Glycerol ruky zvláčňuje a jemne hydratuje.
  • Trápia Vás kožné problémy? Gél nespôsobuje nežiaduce kožné reakcie a po použití zanecháva ruky v dobrej kondícii. Je dermatologicky testovaný.
  • Preferujete vegánske produkty? Gél je vyvinutý na čisto rastlinnej báze a neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu.
  • Prírodné zloženie je pre Vás prioritou? 99,9 % zložiek gélu má pôvod v prírode a je skvelým variantom pre ľudí, ktorým na zložení čistiacich prostriedkov naozaj záleží. Prevratná receptúra odmasťovania založená na sile 100% prírodných rastlinných  tenzidov (sodná soľ coco sulfátu, sodná soľ kyseliny lauroyl glutamovej, coco glukozid).
  • Dávate prednosť výrobkom bez syntetických parfumov? Gél obsahuje len BIO citrónovú silicu s nevtieravou osviežujúcou vôňou.
  • Chcete sa o svoju domácnosť starať udržateľným spôsobom? Gél sa v prírode ľahko rozkladá. Nezostávajú po ňom nežiaduce zvyšky náročné pre životné prostredie. Spĺňa prísne kritériá najnáročnejšieho európskeho certifikátu Ecogarantie.

Návod na použitie:

  • Na ručné umývanie riadu.
  • Na šetrné umytie ovocia a zeleniny.
  • Na odstránenie mastných škvŕn na bielizni.
  • Na odmastenie povrchov v celej domácnosti.

Malé množstvo gélu rozmiešame v teplej vode alebo nanesieme priamo na prostriedky na umývanie. Po umytí ovocia či zeleniny prostriedok dôkladne opláchnite pitnou vodou. Pred ošetrením mastných škvŕn najmä na bielizni najprv vyskúšajte účinok produktu na malej (ideálne skrytej) časti.

Upozornenie: Gél pri teplote nižšej ako 15 °C tuhne a mení farbu (žltkastá sa mení na bielu). Gél je vyrobený z rastlinných tenzidov a tuhnutie je známkou prírodného zloženia tohto produktu. Pri izbovej teplote sa jeho konzistencia aj farba obnoví. Prípadné tuhnutie nemá vplyv na ďalšiu funkčnosť výrobku. Výrobok tuhnutím nestráca penivosť, odmasťovaciu účinnosť, umývací výkon ani biologickú odbúrateľnosť. Ak chcete rýchlo obnoviť konzistenciu gélu, vložte fľašu do teplého vodného kúpeľa.

Zloženie:

5-<15 % aniónové a neiónové povrchovo aktívne látky, glycerol, chlorid sodný, xantánová guma, benzoan sodný, kyselina citrónová, GLDA, citrónová silica v biokvalite (Citrus limon), limonene, citral..

Výrobca:

YELLOW&BLUE (TIERRA VERDE SLOVAKIA s.r.o.)/Česká republika

12. 07. 2020, 19:29

Spokojnost

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Kontaktujte nás!