- 30% Vegan

P00190

Na sklade

8,05 € s DPH

11,50 €

3,45 € s DPH (30%)


ks

Permanentná farba na vlasy s výťažkami z ôsmich bylín. Prírodnejšia alternatíva farbenia vlasov s dlhotrvajúcim efektom a 100% pokrytím šedín. Bez amoniaku, resorcinolu, parabénov, alkoholu a parfumácie. Úplne bez zápachu pri aplikácii! Dermatologicky testovaná na citlivú pokožku. Balenie vystačí až na 2 aplikácie. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Obsah balenia:

 • 1 fľaštička farbiaceho gélu Herbatint, 60 ml
 • 1 fľaštička vyvíjacej emulzie, 60 ml
 • 1 vzorka šampónu Normalising Shampoo, 15 ml
 • 1 vzorka kondicionéru Royal Cream, 15 ml
 • 1 návod na použitie s inštrukciami a rukavicami

Informácie o produkte:

 • Farby na vlasy značky Herbatint 100 % kryjú šediny už po 1. aplikácii.
 • Vlasy je možné zosvetliť až o 2 odtiene.
 • Jedno balenie vystačí až na dve aplikácie. 
 • Na rozdiel od henny sa farby ľahko miešajú, aplikujú a nezapáchajú. Je tu tiež väčšia škála výberu odtieňov a vlasy je možné zafarbiť s výraznejším výsledkom.
 • Farby Herbatint neobsahujú amoniak, parabény, alkohol, resorcinol a majú nižší obsah peroxidu vodíka.
 • Aj keď je PPD (p-fenylendiamín) chemikáliou, je zároveň nutnou prísadou permanentných farieb na vlasy, ktorá umožňuje efektívne kryť šediny a pomáha vytvárať širokú škálu odtieňov farieb. V našej legislatíve je prípustná 2 % koncentrácia PPD vo farbách na vlasy zmiešaných a pripravených na použitie, Herbatint však obsahuje len 0,37 %.
 • Počas tehotenstva, alebo po podstúpení chemoterapie je odporúčané použitie farieb konzultovať s lekárom.
 • Produkty Herbatint sa neodporúčajú používať na farbenie brady, fúzov, obočia ani rias.
 • Farby je vždy lepšie pred aplikáciou vyskúšať na malom kúsku kože pre prípad alergickej reakcie.
 • Produkty Herbatint sú vhodné pre vegánov a nie sú testované na zvieratách.

Ako zmiešať dva a viac odtieňov?

Všetky odtiene Herbatint sa môžu navzájom miešať, vždy ale musí byť použitý rovnaký objem farby a vyvíjacej emulzie. Príklad: Ak chcete zmiešať 6N a 7D v rovnakom pomere, zmiešajte 30 ml farbiacej emulzie 6N a 30 ml farbiacej emulzie 7D (= 60 ml farby) s 60 ml vyvíjacej emulzie.

Ako postupovať pri farbení už farbených či inak upravených vlasov?

ZOSVETLENÉ VLASY: Herbatint môže navrátiť vlasom ich prirodzenú farbu. Pretože sú zosvetlené vlasy viac porézne, odporúčame o stupeň svetlejší odtieň, než ste si vybrali. Skráťte dobu pôsobenia o desať minút a vyhnite sa chladným a popolavým odtieňom.

VLASY S TRVALOU: Nefarbite svoje vlasy hneď po aplikácii trvalej. Odporúčame odstup dvoch týždňov, použitie o stupeň svetlejšieho odtieňa, než ste si vybrali, a skrátenie doby pôsobenia o 10 minút.

VLASY PO APLIKÁCII HENY: Hena vlas obalí, čo znemožní farbe preniknúť do vlasu. Mali by ste počkať, dokiaľ sa hena úplne nevymyje alebo vlasy neodrastú.

Ak si nie ste istí výberom farebného odtieňa, môžete ho otestovať na pramienku vlasov. Ak sa nemôžete rozhodnúť medzi dvomi odtieňmi, radšej vyberte svetlejší. 

Odporúčanie: 

Je odporúčané pred aplikáciou vykonať test citlivosti. Viac informácií o tomto teste sa dočítate v príbalovom letáku. 

Upozornenie: 

Farby na vlasy môžu spôsobiť vážne alergické reakcie. Prečítajte a dôkladne dodržujte návod. Test citlivosti by mal byť vykonaný 48 hodín pred aplikáciou farby podľa inštrukcií v tomto návode. Tento výrobok nie je vhodný pre osoby mladšie ako 16 rokov. Dočasné tetovanie čiernou henou môže zvýšiť riziko alergie. Nefarbite si vlasy, ak 1/ máte na pleti vyrážku alebo citlivú, podráždenú a poškodenú vlasovú pokožku, 2/ ste v minulosti mali akúkoľvek reakciu po farbení vlasov, 3/ ste v minulosti mali reakciu na dočasné tetovanie čiernou henou. Tento výrobok sa nesmie používať na farbenie rias, brady a fúzov. 

INCI: 

FARBIACA EMULZIA: Laureth-4, Propylene glycol, Aqua (voda), PEG-2 oleamine, Ethanolamine, Oleic acid, Aloe barbadensis leaf extract (extrakt z listu aloe vera), Hamamelis virginiana leaf extract (extrakt z listu hamamela virgínskeho), Betula alba leaf extract (extrakt z listu brezy bielej), Echinacea angustifolia root extract (extrakt z koreňa echinacei angustifolie), Juglans regia shell extract (extrakt zo škrupiny vlašského orecha), Rheum palmatum root extract (extrakt z koreňa rebarbory), Cinchona calisaya bark extract (extrakt z kôry chinovníka červeného), PEG-75 meadowfoam oil, Limnanthes alba seed oil (mokraďový olej), 4-Amino-2-hydroxytoluene, p-Phenylenediamine, 1,5-Naphthalenediol, 2- Amino-3-hydroxypyridine, 2,4-Diaminophenoxyethanol HCl, Tetrasodium EDTA, Cetrimonium chloride, Simethicone, Sodium metabisulfite, Glycerin.

* z organického poľnohospodárstva

VYVÍJACIA EMULZIA: Aqua (voda), Hydrogen peroxide, Etidronic acid, Trideceth-9, Cetrimonium chloride, Simethicone, Propylene glycol, PEG-40 hydrogenated castor oil

Výrobca:

HERBATINT (Antica Erboristeria S.p.A.)/Taliansko

Kontaktujte nás!

Set 1
Alternatívne produkty 1