- 20% Výpredaj Bio Vegan

P00430

Na sklade

3,99 € s DPH

4,99 €

1 € s DPH (20%)


ks

Prírodný produkt s vysokým obsahom bioflavonoidov so širokým spektrom použitia. Doplnok stravy určený aj na vnútorné použitie. Má antiseptické, antibakteriálne a dezinfekčné účinky, obsahuje vitamíny C a B. Posilňuje imunitu. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:  

Prírodný produkt s vysokým obsahom bioflavonoidov so širokým spektrom použitia. Doplnok stravy určený aj na vnútorné použitie. Má antiseptické, antibakteriálne a dezinfekčné účinky, obsahuje vitamíny C a B. Posilňuje imunitu. Vhodný na starostlivosť o pokožku, kloktanie a výplachy úst. Vhodný pri dermatitídach a kvasinkových alebo plesňových infekciách.

Tento kvapalný extrakt sa pripravuje mletím grepových semien a buničiny a bez syntetických činidiel. Nakoniec sa mieša s glycerínom. Zlúčeniny v semenách grapefruitov, o ktorých sa predpokladá, že sú zodpovedné za schopnosť zabíjať infekčné činidlá, sú polyfenoly známe ako limonoidy a naringenín. Tieto intenzívne a silné zlúčeniny pôsobia ako antioxidanty a antimikrobiálne látky. Nielenže zabíjajú nebezpečné mikróby, ale tiež chránia bunky tela pred voľnými radikálmi a poškodzovaním tkanív.

Návod na použitie: 

Vnútorne je možné užívať 10 kvapiek trikrát denne zriedené s 200ml vody. Na vonkajšiu aplikáciu (na potieranie) odporúčame 3 kvapky na 50ml čistej vody. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy.

Zloženie: 

Extrakt z grapefruitových jadier (60%), Glycerín (40%)

Výrobca:

SALOOS (M+H, Míča a Harašta s.r.o.)/Česká republika

Kontaktujte nás!