Vegan

P00521

Nie je na sklade

7,65 € s DPH


ks

Prírodný hrebeň z nimbového dreva vynikajúci pre každodennú starostlivosť o vaše vlasy. Šetrné prečesávanie s týmto nežným pomocníkom chráni štruktúru vlasov aj pokožky hlavy. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Prírodný hrebeň z nimbového dreva vynikajúci pre každodennú starostlivosť o vaše vlasy. Šetrné prečesávanie s týmto nežným pomocníkom chráni štruktúru vlasov aj pokožky hlavy. Je vyrobený z krásneho lešteného dreva exotického stromu nesúceho názov nimba a iste vám veľmi rýchlo prirastie k srdcu.

Veľká výhoda drevených hrebeňov oproti ich plastovým kolegom je tá, že vlasy nelámu a nezelektrizujú. Vďaka zaobleným zubom je citlivá koža na hlave v bezpečí a prirodzená masáž navyše prospieva jej dobrému prekrveniu.

Hrebeň svojím tvarom výborne padne do ruky.  Pravidelné česanie pomáha udržať vlasy elastické a jemné. Drevený hrebeň jemne masíruje pokožku a dokáže dobre rozprestrieť maz po celej dĺžke vlasov, čo je pre ich kvalitu veľmi priaznivý proces.

Materiál je pevný a odolný, takže vám bude robiť úžitok celé veky. Hrebeň neobsahuje žiadne umelé ani syntetické látky a skvele sa teda hodí pre ľudí s citlivou pokožkou alebo jemnými a krehkými vlasmi.

Rozmery: 19,5 x 4,5 cm.

Ručná výroba.

Zloženie:

100 % nimbové drevo.

Nimbové drevo pochádza z exotickej dreviny Zaderach indický (latinsky Azadirachta indica), ktorá má svoj pôvod v Indii a rastie v monzúnových a tropických lesoch po celej zemeguli. Táto stredne vysoká, odolná a nenáročná drevina má veľmi hutné a kvalitné drevo, a preto sa používa na výrobu nábytku aj najrôznejších doplnkov.  Jej výťažky majú širokú škálu blahodarných účinkov na ľudský organizmus. Ľudové liečiteľstvo a ajurvédska medicína ju úspešne používa po tisíce rokov.
Výrobca:

YELLOW&BLUE (TIERRA VERDE SLOVAKIA s.r.o.)/Česká republika

Vyrobené v Indii.

Kontaktujte nás!