Vegan

P00090

Na sklade

4,80 € s DPH


ks

Silikónová zubná kefka s mäkkými silikónovými štetinkami, jemná k malým zúbkom a citlivým ďasnám. Je vyrobená zo 100% lekárskeho a potravinárskeho silikónu, bez BPA a PVC. Ideálna je pre bábätká/deti od 12 do 24 mesiacov pred prerezaním zadných a bočných zubov. Bezpečnostný štít je súčasťou balenia. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Silikónová zubná kefka s mäkkými silikónovými štetinkami, jemná k malým zúbkom a citlivým ďasnám. Je vyrobená zo 100% lekárskeho a potravinárskeho silikónu, bez BPA a PVC. Ideálna je pre bábätká/deti od 12 do 24 mesiacov pred prerezaním zadných a bočných zubov. Bezpečnostný štít je súčasťou balenia. Obal kefky je vyrobený z recyklovaného papiera.

Návod na použitie:

Pred prvým použitím nasaďte bezpečnostný štít. Používajte s malým množstvom prírodnej zubnej pasty Jack N' Jill. Po každom použití dôkladne opláchnite vodou. Pravidelne sterilizujte vo vriacej vode. Vymieňajte každých 8 týždňov alebo skôr (najmä po chorobe alebo v prípade poškodenia silikónu). Použitie iba pod dohľadom dospelého!

Upozornenie:

Tento produkt bol navrhnutý ako zubná kefka, nie hryzátko na prerezávanie zúbkov. Treba sa vyhnúť jej žuvaniu, nakoľko môže spôsobiť odpadnutie štetiniek. Netreba sa však báť, silikónová zubná kefka je vyrobená z vzácneho lekárskeho silikónu, ktorý je netoxický, a ak ho dieťatko prehltne, prejde tráviacim systémom bez akýchkoľvek ťažkostí.

Výrobca:

JACK N'JILL (Jack & Jill Operations Pty Ltd)/Austrália

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 2