(2)

Vegan

P00395

Na sklade

4 € s DPH


ks

Čistiaci sprej so silným účinkom vhodný na čistenie povrchov ako sú obklady, nerez, plast, sklá sprchových kútov, sanitárne zariadenia, armatúry a vodovodné batérie. Účinne odstraňuje vápenaté usadeniny a zbytky mydla. S prirodzenou sviežou vôňou. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Čistiaci sprej so silným účinkom vhodný na čistenie povrchov ako sú obklady, nerez, plast, sklá sprchových kútov, sanitárne zariadenia, armatúry a vodovodné batérie. Účinne odstraňuje vápenaté usadeniny a zbytky mydla. S prirodzenou sviežou vôňou.

Životné prostredie:

Tento výrobok obsahuje len rastlinné tenzidy a čisté éterické oleje, ktoré sú v prírode ľahko biologicky odbúrateľné. Prevádzka spoločnosti SODASAN je CO2 neutrálna. SODASAN využíva výhradne elektrinu zo zdrojov Greenpeace s nulovým podielom jadrovej energie.

Certifikáty: 

Výrobok je certifikovaný spoločnosťou ECOCERT podľa smerníc na umývacie prostriedky, ďalej podľa prísnych smerníc Ecogarantie a spoločnosťou Vegan Society.

Zloženie: 

> 30% voda, 5-15% neionogénny tenzid (cukrový tenzid), ethanol, < 5% bio ocot, kyselina citrónová, éterické oleje

Zloženie INCI: 

Aqua, alkylpolyglucoside, alcohol, organic vinegar, citric acid, essential oils, citral, limonene, geraniol, citronellol, linalool.

Hodnota pH: 

4,3 – 4,5

Výrobca:

SODASAN (Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH )/Nemecko

07. 02. 2019, 08:05

Konečne niečo, z čoho sa pri čistení kúpeľne nedusím. Kúpeľňa je krásne čistá a voňavá

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (1) Nie (0)

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 6