(1)

Vegan

P00459

Nie je na sklade

5,50 € s DPH


ks

Ekologické tablety vhodné k dôkladnému hĺbkovému čisteniu WC a pisoárov. Spoľahlivo odstránia akékoľvek nánosy a usadeniny aj z miest, kde sa nedostane toaletná kefa. Obsahujú čistiace substancie na rastlinnej báze, ktoré sú rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné. Obsah balenia: 15 samostatne balených tabliet po 25g. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Ekologické tablety vhodné k dôkladnému hĺbkovému čisteniu WC a pisoárov. Spoľahlivo odstránia akékoľvek nánosy a usadeniny aj z miest, kde sa nedostane toaletná kefa. Obsahujú čistiace substancie na rastlinnej báze, ktoré sú rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné. Kyselina citrónová má veľmi nízku hodnotu pH, čo znamená, že je schopná rozpustiť usadeniny. Tableta sa rýchlo rozpustí a ihneď začne reagovať s vodou. Vytvára efektívne bubliny, ktoré majú silný čistiaci efekt. 

Obsah balenia: 15 samostatne balených tabliet po 25g.

Návod na použitie:

Tabletu vybaľte z obalu a vhoďte do záchodovej misy. Nechajte pôsobiť minimálne 30 minút a potom spláchnite. V prípade väčšieho znečistenia nechajte pôsobiť cez noc, alebo proces opakujte.

Životné prostredie:

WC tablety sú účinné na báze kyseliny citrónovej, ktorá je tiež prirodzenou súčasťou rastlín, zvieracích a ľudských organizmov, a je v prírode rýchlo a úplne biologicky rozložiteľná. Rovnako ako ostatné produkty SODASAN, neobsahujú konzervanty a látky na báze chlóru. Prevádzka spoločnosti SODASAN je CO2 neutrálna. SODASAN využíva výhradne elektrinu zo zdrojov Greenpeace s nulovým podielom jadrovej energie.

Certifikácia: 

ECOCERT, ECOGARANTIE, Vegan (Vegan Society)

Zloženie (INCI): 

Citric acid, Sodium carbonate, Cellulose, Sodium percarbonate, Sodium C12-18 Alkal sulfate, Rape oil, Glycerine, Perfume

Hodnota pH: 3.3 – 3.7

Výrobca:

SODASAN (Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH )/Nemecko

Kontaktujte nás!