Vegan

P00704

Na sklade

8,50 € s DPH


ks

Ekologické bezodpadové čajové sviečky. Už žiadne hliníkové obaly v koši! Čistý sójový vosk, bez vône. Doba horenia 1 náplne cca 6 – 8 hodín. 4x20g. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte:

Sviečky Jemnô sú vyrábané na Slovensku ručne odlievaním čistého sójového vosku bez GMO. Používa sa len čistý bavlnený knôt, ktorý neobsahuje parafínový vosk, olovo a chemické látky, ktoré by spomaľovali horenie. 

Sójový vosk je zdravšou alternatívou ku klasickému parafínovému vosku. Počas horenia sa do prostredia uvoľňuje omnoho menšie množstvo spálenín. Je šetrnejší k nášmu zdraviu a životnému prostrediu. Topí sa pomalšie, vosk vydrží dlhšie a Vy sa tak z vône môžete tešiť omnoho viac ako pri klasickej sviečke z parafínového vosku. 

Rozmery svietnika: priemer 50 mm, výška 27 mm.

Bezpečnostné informácie:

  • Nezapaľovať náplň samostatne, vždy len v priloženom svietniku!
  • Nekonzumovať! 
  • Skladujte mimo dosahu detí a zvierat! 
  • Neprenášajte horiacu sviečku! 
  • Umiestnite mimo dosahu horľavých materiálov, mimo prievanu!
  • Dbajte na dostatočný priestor medzi dvoma zapálenými sviečkami - aspoň 10 cm!
  • Pred každým zapálením sviečky skráťte knôt na cca 0,5 cm!

Návod na použitie: 

Do prázdneho čistého kahančeka vložte náplň a zapáľte. Vosk sa po niekoľkých hodinách celý spotrebuje, knôt zhorí a svietnik možno použiť znova a znova s ďaľšími náplňami. Sviečky uchovávajte na suchom, chladnejšom a tmavom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia a zdroja tepla.

Odporúčania k použitiu:  

Pred každým zapálením sviečky skráťte knôt o cca 0,5 cm, zabránite tak silnému horeniu. Odporúčame nechať horieť sviečku 3-4 hodiny, zabezpečí sa rovnomerné horenie a topenie vosku. Pred zapálením sviečky skontrolujte či je vosk čistý, prípadné nečistoty odstráňte ešte pred použitím.

Výrobca:

JEMNÔ (Mgr. Barbora Moravčíková)/Slovenská republika

Kontaktujte nás!

Príslušenstvo 1
Alternatívne produkty 4