(1)

Vegan

P00174

Na objednávku

20 € s DPH


ks

Kvalitná minimalistická aromalampa z kameniny pre odparovanie éterických olejov so zachovaním terapeutických účinkov vďaka ich zahriatiu na optimálnu teplotu.Prírodná glazúra neobsahuje kadmium ani iné toxické látky, nedochádza preto k uvoľňovaniu škodlivých látok. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu priateľovi Tlačiť

Informácie o produkte: 

Kvalitná minimalistická aromalampa z kameniny pre odparovanie éterických olejov so zachovaním terapeutických účinkov vďaka ich zahriatiu na optimálnu teplotu.Prírodná glazúra neobsahuje kadmium ani iné toxické látky, nedochádza preto k uvoľňovaniu škodlivých látok.

Táto jednoduchá aromalampa vytvára príjemnú atmosféru a umožňuje intenzívne uvoľňovanie éterického oleja. Výška lampy je 15 cm. Aromalampy Primavera sú navrhnuté tak, aby sa v nich olej neprepaľoval a teplota zohrievanej vody bola maximálne 50°C.

Návod na použíte

Do misky aromalampy nalejte vodu, pridajte 2-8 kvapiek éterického oleja, pod misku vložte zapálenú čajovú sviečku. Kontrolujte množstvo vody, aby sa celkom neodparila.

Misku odporúčame čistiť prípravkom Aromex Primavera. Niekoľko kvapiek prípravku pridajte do misky s vodou a nechajte pôsobiť cez noc. Všetky usadeniny sa uvolnia, zostatky utrite vlhkou hubkou. Pokiaľ nemáte prípravok Aromex, odporúčame akýkoľvek prírodný prípravok na umývanie s prímesou octu.

Výrobca:

PRIMAVERA (PRIMAVERA LIFE GMBH)/Nemecko

Kontaktujte nás!