VÝDAJNÉ MIESTO E(KO)SHOPU EKOLOGICKÁ DOMÁCNOSŤ/ekodoma.sk

 

Výdajným miestom pre osobné vyzdvihnutie objednávok je kancelária&sklad nášho e(ko)shopu. Nachádza v Bratislave na Trnavskom mýte, v budove Domu Techniky, 1.poschodie, č. 102.

Dom Techniky nájdete za Istropolisom zo strany Škultétyho ulice, ako je obchod Lidl a Bábkové divadlo (bývalí Radošinci).

Adresa: Dom Techniky, Škultétyho 1, 831 04 Bratislava

MAPKA

OTVÁRACIE HODINY:

POZOR ZMENA! Od 12.10.2020 až do odvolania bude osobný odber možný iba v soboty. Osobný odber cez týždeň obnovíme ihneď, ako nám to naša malinká členka tímu Ekodoma - naša Annabellka - dovolí :) Ďakujeme krásne za pochopenie! 


PONDELOK: 15:30 - 17:30

STREDA: 15:30 - 17:30

SOBOTA: 10:00 - 12:00

SVIATKY - zatvorené

Milí zákazníci,

V rámci opatrení proti šíreniu COVID-19 je vstup možný iba v ochrannom rúšku/so zakrytými ústami a nosom. Preferujeme platbu kartou. V prípade, že pociťujete príznaky ochorenia alebo ste boli vystavení riziku nákazy, prosíme nenavštevujte naše výdajné miesto. Ďakujeme za pochopenie.

 

Vyhradzujeme si právo meniť otváracie hodiny podľa potreby. O zmene otváracích hodín vždy informujeme emailom alebo sms všetkých zákazníkov, ktorí majú pripravenú objednávku na osobný odber. V prípade návštevy (bez objednávky) nás preto prosím pre istotu telefonicky (+421 910 136 599) kontaktujte. Ďakujeme za pochopenie!

Na našom odbernom mieste je možné osobne zakúpiť všetok tovar, ktorý máme aktuálne na sklade.

PARKOVANIE

 

Našim zákazníkom ponúkame bezproblémové parkovanie v blízkosti nášho odberného miesta (skladu) ZADARMO:

 
  • Parkovisko Lidl (vjazd zo Škultétyho ulice) - 1 hodina
  • Parkovanie na Škultétyho ulici (vjazd z Vajnorskej ulice/Kukučínovej ulice/Trnavského mýta) - bez časového obmedzenia
 

DOSTUPNOSŤ MHD

 

Trnavské mýto je jedným z najväčších dopravných uzlov v Bratislave, preto je naše odberné miesto (sklad) veľmi ľahko dostupné linkami MHD zo všetkých mestských častí.

Aktuálne cestovné poriadky nájdete na www.imhd.sk. Po vystúpení zamierte k hlavnému vchodu budovy Istropolis (Dom odborov). Keď stojíte čelom ku vchodu, vydajte sa napravo od Vás na krátku prejazdovú ulicu. Ak uvidíte veľký banner Lidl, ste správne na Škultétyho ulici.