KANCELÁRIA&SKLAD EKOLOGICKÁ DOMÁCNOSŤ/ekodoma.sk

 

Odberným miestom pre osobné vyzdvihnutie objednávok je kancelária&sklad nášho e(ko)shopu. Nachádza v Bratislave na Trnavskom mýte, v budove Domu Techniky, 1.poschodie, č. 102.

Dom Techniky nájdete za Istropolisom zo strany Škultétyho ulice, ako je obchod Lidl a Bábkové divadlo (bývalí Radošinci).

Adresa: Dom Techniky, Škultétyho 1, 831 04 Bratislava

MAPKA

OTVÁRACIE HODINY:

Informácia pre zákazníkov v súvislosti s opatreniami proti šíreniu ochorenia COVID-19 spôsobeného novým koronavírusom:

Milí zákazníci,

v rámci opatrení proti šíreniu COVID-19 pristupujeme od 16.03.2020 k zrušeniu osobného odberu objednávok až do odvolania. Využite prosím možnosť doručenia kuriérom (pri nákupe nad 50€ zdarma).

Prosíme však všetkých o ohľaduplnosť - v prípade, že pociťujete príznaky ochorenia/docestovali ste zo zahraničia a ste v povinnej karanténe/boli ste v kontakte s nakazenou osobou alebo osobou, ktorá navštívila krajinu s rozšíreným ochorením, upovedomte prosím kuriérsku spoločnosť a presmerujte si zásielku k inej osobe, prípadne si dohodnite neskorší termín doručenia. Vyhneme sa tak ohrozeniu zdravia zamestnanca kuriérskej spoločnosti, jeho kolegov a rodiny.

V prípade akejkoľvek zmeny vás budeme samozrejme bezodkladne informovať. Veríme, že zodpovedným prístupom situáciu zvládneme a budeme sa môcť čo najskôr vrátiť do normálneho režimu :)

Ďakujeme za pochopenie,

Lenka&Julo

Vašu objednávku si môžte vyzdvihnúť v týchto dňoch a časoch:

PONDELOK: 17:30 - 19:30

ŠTVRTOK: 17:30 - 19:30

SOBOTA: 11:00 - 14:00

SVIATKY - zatvorené

 

Vyhradzujeme si právo meniť otváracie hodiny podľa potreby. O zmene otváracích hodín vždy informujeme emailom alebo sms všetkých zákazníkov, ktorí majú pripravenú objednávku na osobný odber. V prípade návštevy (bez objednávky) nás preto prosím pre istotu telefonicky (+421 910 136 599) kontaktujte. Ďakujeme za pochopenie!

Na našom odbernom mieste je možné osobne zakúpiť všetok tovar, ktorý máme aktuálne na sklade.

PARKOVANIE

 

Našim zákazníkom ponúkame bezproblémové parkovanie v blízkosti nášho odberného miesta (skladu) ZADARMO:

 
  • Parkovisko Lidl (vjazd zo Škultétyho ulice) - 1 hodina
  • Parkovanie na Škultétyho ulici (vjazd z Vajnorskej ulice/Kukučínovej ulice/Trnavského mýta) - bez časového obmedzenia
 

DOSTUPNOSŤ MHD

 

Trnavské mýto je jedným z najväčších dopravných uzlov v Bratislave, preto je naše odberné miesto (sklad) veľmi ľahko dostupné linkami MHD zo všetkých mestských častí.

  • Električky: 2, 4, 8, 9 (zastávka Trnavské mýto)
  • Trolejbusy: 64, 201, 204, 209 (zastávka Trnavské mýto)
  • Autobusy: 39, 51, 53, 61, 63, 68, 74, 78 (zastávka Trnavské mýto)

Aktuálne cestovné poriadky nájdete na www.imhd.sk. Po vystúpení zamierte k hlavnému vchodu budovy Istropolis (Dom odborov). Keď stojíte čelom ku vchodu, vydajte sa napravo od Vás na krátku prejazdovú ulicu. Ak uvidíte veľký banner Lidl, ste správne na Škultétyho ulici.