Vašu objednávku si môžte vyzdvihnúť aj osobne a to dvoma spôsobmi. V našom sklade je tiež možné osobne zakúpiť všetok tovar, ktorý máme aktuálne skladom.

Osobný odber - sklad 

Otváracie hodiny:

Otváracie hodiny skladu pre osobný odber sú každú sobotu 10:00-12:00. 

Vyhradzujeme si právo meniť otváracie hodiny podľa potreby. O zmene otváracích hodín vždy informujeme emailom alebo sms všetkých zákazníkov, ktorí majú pripravenú objednávku na osobný odber. V prípade návštevy (bez objednávky) nás preto prosím pre istotu telefonicky (+421 910 136 599) kontaktujte. Ďakujeme za pochopenie!

Adresa:

Dom Techniky, Škultétyho 3, 831 04 Bratislava

Sklad nášho e(ko)shopu sa nachádza sa v Bratislave na Trnavskom mýte, v budove Domu Techniky, vchod č. 3 (nie hlavný vchod do Domu Techniky) pri vjazde na parkovisko Lidlu. Dom Techniky nájdete za Istropolisom zo strany Škultétyho ulice, ako je obchod Lidl a Bábkové divadlo (bývalí Radošinci). Viď priloženú mapku nižšie.

Nemáme zvonček, preto je potrebné po príchode pred bránu volať na číslo 0910136599, prídeme otvoriť.

Parkovanie:

Naši zákazníci môžu využiť parkovanie na parkovisku Lidl (ZDARMA 1 hodina). Pozor, parkovanie na Škultétyho ulici a v okolitých uličkách je spoplatnené (rezidenčné parkovanie).

Dostupnosť MHD:

Trnavské mýto je jedným z najväčších dopravných uzlov v Bratislave, preto je naše odberné miesto (sklad) veľmi ľahko dostupné linkami MHD zo všetkých mestských častí. Aktuálne cestovné poriadky nájdete na www.imhd.sk. Po vystúpení na zastávke Trnavské mýto zamierte k hlavnému vchodu budovy Istropolis (Dom odborov). Keď stojíte čelom ku vchodu, vydajte sa napravo od Vás na krátku prejazdovú ulicu. Ak uvidíte veľký banner Lidl, ste správne na Škultétyho ulici.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Aktuálne oznamy:

Opatrenia proti šíreniu COVID-19: až do odvolania je vstup na naše výdajné miesto možný iba v ochrannom rúšku/so zakrytými ústami a nosom a po jednom. Preferujeme platbu kartou. V prípade, že ste v karanténe, pociťujete príznaky ochorenia alebo ste boli vystavení riziku nákazy, prosíme nenavštevujte naše výdajné miesto. Ďakujeme za pochopenie.

Osobný odber - recepcia 

Balíček prichystaný na Vaše meno Vám vydá službukonajúci pracovník SBS na recepcii Domu Techniky, Škultétyho 1, recepcia funguje non-stop. Vchod do Domu Techniky je zo strany ako je Lidl, približne v polovici parkoviska (ako Lidlu končia výklady).

Mapku, info k parkovaniu a dostupnosti MHD nájdete vyššie.

Aktuálne oznamy:

Opatrenia proti šíreniu COVID-19: až do odvolania je vstup na toto naše výdajné miesto možný iba v ochrannom rúšku/so zakrytými ústami a nosom. V prípade, že pociťujete príznaky ochorenia alebo ste boli vystavení riziku nákazy, prosíme nenavštevujte toto výdajné miesto. Ďakujeme za pochopenie.