VÝDAJNÉ MIESTO E(KO)SHOPU EKOLOGICKÁ DOMÁCNOSŤ/ekodoma.sk

POZOR, od 13.1.2021 ZMENA adresy výdajného miesta!

Výdajným miestom pre osobné vyzdvihnutie objednávok je sklad nášho e(ko)shopu. Nachádza sa v Bratislave na Trnavskom mýte, v budove Domu Techniky, vchod č. 3 (nie hlavný vchod do Domu Techniky) pri vjazde na parkovisko Lidlu. Nemáme zvonček, preto je potrebné po príchode pred bránu volať na číslo 0910136599, prídeme otvoriť.

Dom Techniky nájdete za Istropolisom zo strany Škultétyho ulice, ako je obchod Lidl a Bábkové divadlo (bývalí Radošinci).

Adresa: Dom Techniky, Škultétyho 3, 831 04 Bratislava

MAPKA

OTVÁRACIE HODINY:

AKTUÁLNY OZNAM - zmena otváracích hodín: od 12.10.2020 až do odvolania bude osobný odber možný iba v soboty. Osobný odber cez týždeň obnovíme ihneď, ako nám to naša malinká členka tímu Ekodoma - naša Annabellka - dovolí :) Ďakujeme krásne za pochopenie! 

AKTUÁLNY OZNAM - opatrenia proti šíreniu COVID-19: až do odvolania je vstup na naše výdajné miesto možný iba v ochrannom rúšku/so zakrytými ústami a nosom a po jednom. Preferujeme platbu kartou. V prípade, že ste v karanténe, pociťujete príznaky ochorenia alebo ste boli vystavení riziku nákazy, prosíme nenavštevujte naše výdajné miesto. Ďakujeme za pochopenie.


PONDELOK: 15:30 - 17:30 (momentálne zrušené)

STREDA: 15:30 - 17:30 (momentálne zrušené)

SOBOTA: 10:00 - 12:00

SVIATKY - zatvorené

 

Vyhradzujeme si právo meniť otváracie hodiny podľa potreby. O zmene otváracích hodín vždy informujeme emailom alebo sms všetkých zákazníkov, ktorí majú pripravenú objednávku na osobný odber. V prípade návštevy (bez objednávky) nás preto prosím pre istotu telefonicky (+421 910 136 599) kontaktujte. Ďakujeme za pochopenie!

Na našom odbernom mieste je možné osobne zakúpiť všetok tovar, ktorý máme aktuálne na sklade.

PARKOVANIE

 

Naši zákazníci môžu využiť parkovanie na parkovisku Lidl (ZDARMA 1 hodina).

DOSTUPNOSŤ MHD

 

Trnavské mýto je jedným z najväčších dopravných uzlov v Bratislave, preto je naše odberné miesto (sklad) veľmi ľahko dostupné linkami MHD zo všetkých mestských častí.

Aktuálne cestovné poriadky nájdete na www.imhd.sk. Po vystúpení zamierte k hlavnému vchodu budovy Istropolis (Dom odborov). Keď stojíte čelom ku vchodu, vydajte sa napravo od Vás na krátku prejazdovú ulicu. Ak uvidíte veľký banner Lidl, ste správne na Škultétyho ulici.