Bavlnené odličovacie tampóny TIERRA VERDE 2ks

Na sklade
2,41 €
1,69 €
odličovacie mlieka a oleje - Bio

Odličovací olej je prvým a najideálnejším krokom v starostlivosti o pleť. Dôkladne, ale pritom šetrne čistí pleť, nedráždi ju, ale naopak ukľudňuje, zjemňuje a pripravuje na ďalšie ošetrenie a regeneráciu. Predáva jej silu účinných prírodných látok obsiahnutých v kvalitných rastlinných olejoch ako sú antioxidanty, esenciálne mastné kyseliny a vitamíny.

Pre svoju jemnosť je olej vhodným čistiacim prostriedkom na oblasti okolo očí a tiež na citlivú pokožku. Ľahko odstráni aj vodeodolný make-up. Vďaka množstvu druhov rastlinných a esenciálnych olejov, ktoré sa dajú ľahko kombinovať do účinných zmesí, je možné zvoliť druh odličovacieho oleja presne podľa potrieb typu pleti (mladá, zrelá, suchá, mastná, problematická...).

Čistiaci olej je vhodný i na starostlivosť o nelíčenú pleť. Dôkladne a šetrne odstráni nečistoty, ktoré sa na pokožke usádzajú počas dňa i noci a bránia jej voľne dýchať. Pleť krásne vyživuje.

Ideálne je olej na odličovanie použiť dvakrát denne, ráno i večer. Na navlhčený vatový tampónik nakvapkajte pár kvapiek oleja a potierajte pleť. Postup opakujte s niekoľkými tampónmi, až kým nie je pleť (resp. tampón) dokonale čistá. Následne prejdite k druhmu kroku staroslivosti o pleť.