MANUFOLKTÚRA

Za Manufolktúrou stojí rodina, vášeň a podpora. Výrobu s predajňou v Lučenci sme otvorili v roku 2015.  V rámci internetového obchodu doručujeme produkty na Slovensko a do Čiech. Viac ako dva roky sme veľkoobchodným partnerom predajní so zdravou výživou a domácou produkciou. Osobne sa stretávame spolu s vami na tradičných  jarmokoch, trhoch a festivaloch. Našim cieľom je priniesť nový nákupný zážitok a produkty, ktoré majú hlbší zmysel.

Vytvorili sme osobitú a úspešnú značku Vrecko na chlieb, ktorá prezentuje zdravé obaly na potraviny z ľanu. Stabilne stojí na trhu a teší nás všetkých. Šijeme konfekciu s folkovým nádychom pre deti a dospelých z prírodných materiálov. Na základe vlastných výskumov v teréne objavujeme poklady Novohradu a  prebúdzame identitu nášho regiónu. Na tejto ceste podporujeme šikovných výrobcov nielen z okolia Lučenca.

Tešíme sa, že sa nám darí obklopovať talentovanými ľuďmi, ktorí dokážu po pár slovách nacítiť to, kam vedú naše kroky, myšlienky a tvoríme spolu na jednej vlne.

POZRIEŤ PRODUKTY MANUFOLKTÚRA